تاریخ : شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ Saturday, 13 April , 2024
0

نتایج قطعی شمارش آرا انتخابات مجلس دوازدهم (۱۴۰۲)

  • کد خبر : 230740
  • 14 اسفند 1402 - 10:58
نتایج قطعی شمارش آرا انتخابات مجلس دوازدهم (۱۴۰۲)
انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد.

جمهوریت – انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۲۹۰ نماینده برای یک دوره چهارساله و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب ۸۸ عضو این مجلس برای یک دوره هشت ساله برگزار شد.

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان تهران

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمد نبویان سیدمحمود
۵۹۷۷۷۰
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس امیرحسین ثابتی ۴۸۷۹۸۲
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حمید رسایی ۴۸۵۷۱۱
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمدباقر قالیباف  ۴۴۷۹۰۵
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس رضا تقی‌پور ۴۲۴۹۴۵
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح الله ایزدخواه ۴۰۷۳۰۳
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مرتضی اقاتهرانی  ۴۰۵۷۰۷
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس منوچهر متکی  ۴۰۴۶۱۵
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس اسماعیل کوثری  ۳۸۶۷۷۳
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مهدی کوچک‌زاده ۳۶۶۲۱۶
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سیدعلی یزدی خواه  ٣٣٣٣٠٨
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علی خضریان ٣٣٣١٠٣
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مالک شریعتی نیاسر ۳۳۱۵۱۰
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس کامران غضنفری ۳۱۶۳۷۴
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری  ۳۰۲۵۹۰ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابراهیم عزیزی  ۲۸۷۴۲۴ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس پیمان فلسفی ۲۷۶۰۴۱ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سمیه رفیعی  ۲۷۰۷۴۶ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالفضل ظهره وند ۲۶۹۲۵۷ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حسین نجابت ۲۶۷۸۹۵ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس روح الامینی نجف آبادی ۲۶۵۴۸۲ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس محمد سراج ۲۶۳۱۷۰ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ابوالقاسم جراره  ۲۶۲۹۲۵ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس لاجوردی ۲۵۵۶۲۶ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس زینب قیصری ۲۵۱۶۷۵ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس علیرضا سلیمی ۲۴۴۷۸۸ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس طبیب زاده نوری ۲۴۲۰۶۷ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ریحانه اخلاقی ۲۴۰۹۲۷ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس صالح اسکندری ۲۲۷۲۲۳ دور دوم
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس حسین زاده بحرینی ۲۲۶۶۷۹ دور دوم
دماوند و فیروزکوه مجتبی رحمان دوست  ۱۷۴۷۳۴ دور دوم
رباط‌کریم و بهارستان عطا بهرامی
۱۷۳۹۲۵ دور دوم
قرچک مهدی شریفیان ۱۷۲۳۵۱ دور دوم
شهریار، قدس و ملارد   سعید آجورلو
۱۶۷۱۱۴ دور دوم
پاکدشت غلامحسین رضوانی ۱۵۸۲۱۶ دور دوم

 

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
همدان و فامنین    حمیدرضا حاجی بابایی ۵۸۳۴۹ ۱۷۷۱۳۲
همدان و فامنین عباس صوفی ۴۷۹۳۷ ۱۷۷۱۳۲
ملایر احدآزادیخواه ۲۲۸۹۷ ۸۸۲۵۵
ملایر احمدی – آریایی نژاد دور دوم ۸۸۲۵۵
رزن و درگزین ابوالحسن مصطفوی ۱۶۰۲۸ ۵۵۰۳۴
بهار و کبودرآهنگ فتح‌الله توسلی ۳۸۱۹۵ ۹۵۷۱۷
نهاوند    علیرضا نثاری ۱۸۴۴۶ ۷۳۵۰۸
اسدآباد    اکبر رنجبرزاده  ۱۶۰۷۹ ۳۷۶۷۸
تویسرکان محمدمهدی مفتح ۱۰۳۹۲ ۳۵۶۴۸

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان یزد

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
یزد، اشکذر و بخش ندوشن و دهستان سورک  محمد صالح جوکار ۸۱۶۳۴  ۱۵۷۳۷۶
اردکان مصطفی پوردهقان  ۱۲۲۷۱ ۳۳۶۳۴
مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد محمدرضا صباغیان  ۲۳۴۸۵ ۸۴۲۱۰
تفت و میبد جلیل میرمحمدی ۱۹۹۹۴ ۵۳۷۲۸

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گیلان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
رشت جبار کوچکی‌نژاد ۴۵۶۱۴ ۱۵۷۹۳۹
رشت مهدی فلاح ۳۴۶۸۲ ۱۵۷۹۳۹
رشت محمدرضا احمدی
 ۳۲۲۷۳ ۱۵۷۹۳۹
لنگرود مهرداد لاهوتی ۲۴۹۳۶  ۵۱۷۴۱
رودبار مهرداد گودرزوند ۱۸۷۸۸  ۴۳۹۳۶
بندر انزلی احمد دنیامالی ۸۱۴۷ ۳۰۹۴۳
صومعه‌سرا سعید رحمت زاده
۲۴۷۶۰ ۶۰۲۶۰
رودسر و املش محمدعلی جانی شوکی  ١٨۵٨٧ ۷۱۷۲۴
تالش، رضوان‌شهر و ماسال  یاسر اسلام دوست
۴۴١۶١  ١٣٩۴١١
فومن و شفت سید کریم معصومی خسروآبادی ۲۲۰۵۵ ۷۳۴۶۲
آستانه اشرفیه ابراهیم نجفی ۱۷۴۹۰ ۳۲۶۴۴
لاهیجان و سیاهکل سلمان زارع ۱۹۰۲۳ ۵۵۸۱۰
آستارا ولی داداشی ۱۶۴۷۴ ۴۸۴۲۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان لرستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
خرم‌آباد، چگنی و دوره ملکشاهی‌راد – سپه‌وند دور دوم
خرم‌آباد، چگنی و دوره ایمانی- هاشمی‌نیا دور دوم
بروجرد عباس گودرزی ۲۷۱۴۰ ۸۴۸۸۳
بروجرد فاطمه مقصوری ۱۷۳۴۳ ۸۴۸۸۳
الیگودرز حمیدرضا گودرزی ۲۲۸۷۵ ۶۳۱۶۴
دلفان و سلسله محمدحسین محمدی ۴۳۴۴۵ ۱۰۹۴۳۵
دورود و ازنا روح الله لک علی آبادی ۱۸۹۳۱ ۸۲۶۵۱
پلدختر    حمیدرضا کاظمی ۲۳۱۸۲ ۴۶۲۴۷
کوهدشت و رومشگان علی امامی راد ۳۲۲۴۲ ۱۰۷۷۰۷

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مازندران

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
ساری و میان‌دورود     عالیه زمانی     ۵۵۴۳۲ ۱۷۱۹۱۵
ساری و میان‌دورود علی بابایی ۵۰۳۱۷ ۱۷۱۹۱۵
قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی عباسی –  معلمی
دور دوم ۱۴۱۹۷۵
قائمشهر، سوادکوه، جویبار سیمرغ، و سوادکوه‌شمالی علیپور –  کشوری دور دوم ۱۴۱۹۷۵
نوشهر، چالوس و کلاردشت کامران پولادی ۲۷۳۴۹ ۹۳۱۶۷
بهشهر، نکا و گلوگاه غلامرضا شریعتی
٣٨٠٠٧ ١١٣٣۴٢
بابلسر و فریدونکنار علی‌اصغر باقرزاده ۴۲۲۸۸ ۶۴۷۴۶
آمل  رضا حاجی پور ٢٨۴١۵ ١٠٣٣۵۶
تنکابن، رامسر و عباس‌آباد شمس الدین حسینی ۴۵۳۹۸ ۷۰۷۹۳

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اراک، کمیجان و خنداب سیدمحمد جمالیان ۴۴۲۴۳ ۱۶۳۵۵۶
اراک، کمیجان و خنداب نادر قلی ابراهیمی ۳۹۵۶۱ ۱۶۳۵۵۶
خمین محمد بیات ۸۲۵۳ ۳۶۱۵۷
محلات و دلیجان محمد جلالی ۵۴٩٣  ٢١۴۶٩
تفرش، آشتیان و فراهان ولی الله بیاتی   ۱۱۷۳۹ ۳۰۸۶۵
شازند  هادیان پور  ۱۰۳۷۸ ۴۴۴۹۱

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر احمد مرادی ۹۵۲۳۷ ۲۴۹۰۸۷
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر فاطمه جراره ۷۰۲۱۴ ۲۴۹۰۸۷
بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر محمد آشوری ۵۵۱۳۹ ۲۴۹۰۸۷
بندر لنگه، بستک و پارسیان   احمد جباری ۳۸۲۴۲ ۸۲۶۲۹
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد عبدالکریم هاشمی ۷۳۷۹۲ ۲۰۷۰۳۲

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کردستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
سقز محسن بیگلری ۱۶۰۳۵ ۶۵۰۹۶
سنندج و دیواندره سالار مرادی ۲۵۲۳۴ ۱۱۲۹۰۸
سنندج و دیواندره محسن فتحی ۲۴۳۸۳ ۱۱۲۹۰۸
بیجار علیرضا زندیان ۱۰۴۰۳ ۳۵۶۹۵
رامیان و آزادشهر  جمشید قائم مقام  ۱۸۶۵۹ ۷۳۴۹۱
سنقر و بانه سید جواد حسینی کیا ١١٠١٢  ۴٣۴٠۶
قروه و دهگلان رسول شیخی زاده ١٧۴۵٨  ٧٠١۶٣
مریوان و سروآباد امید کریمیان ۱۱۰۶۷ ۵۰۷۱۹

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کرمان و راور  حسن پوربیگلری ۷۴۲۱۹ ۲۲۴۸۵۹
کرمان و راور مجید دوست علی ۷۱۵۶۶ ۲۲۴۸۵۹
رفسنجان و انار احمد انارکی محمدی ۵۶۴۹۲ ۱۱۷۲۶۹
زرند و کوهبنان عبدالحسین همتی  ۲۸۳۴۴ ۶۲۱۲۶
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکراللهی ۸۲۵۸۶ ۱۵۸۷۱۲
سیرجان و بردسیر محمد معتمدی زاده ۵۳۷۱۵ ۱۰۴۳۰۷
جیرفت و عنبرآباد بهنام سعیدی ۳۷۶۲۱ ۱۴۲۵۹۲
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر موسی غضنفرآبادی  ۶۸۳۵۴ ۱۳۴۴۶۵
شهر بابک غلامرضا نویدی ۱۸۳۰۲ ۳۳۸۷۶
بافت، رابر و ارزوئیه یاسر سلیمانی ۲۴۹۱۱ ۶۵۳۵۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کرمانشاه   محمد رشیدی    ۶۱۰۵۸ ۲۴۳۷۴۵
کرمانشاه مصری، رنجبر
مرحله دوم ۲۴۳۷۴۵
کرمانشاه  امیری، ابراهیمی زنگنه مرحله دوم ۲۴۳۷۴۵
کنگاور، صحنه و هرسین وحید احمدی ۳۲۵۷۶ ۹۵۴۸۱
اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی پور ۳۰۵۳۷ ۷۱۵۱۳
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فتح‌الله‌ حسینی ۳۸۴۳۴ ۷۲۳۶۷
سنقر سیدجواد حسینی کیا ۱۱۰۱۲ ۴۳۴۰۶
پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر رستگار یوسفی ۲۵۷۷۱ ۵۷۷۵۴

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده محمد موحد ۴۸۳۴۵ ۱۱۵۶۲۲
گچساران و باشت تاجگردون ۴۱۱۶۷ ۶۸۲۱۷
بویراحمد و دنا محمد بهرامی ۷۱۷۴۷

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
گرگان و آق‌قلا  رمضانعلی سنگدوینی  ۵۴۸۴۳ ۲۰۴۸۵۰
گرگان و آق‌قلا  عبدالغفور امانزاده ۵۱۵۸۲ ۲۰۴۸۵۰
مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه سید نجیب حسینی  ۵۴۳۳۶ ۱۴۱۷۷۳
رامیان و آزادشهر جمشید قائم مقام ۱۸۶۵۹
علی‌آباد رحمت الله نوروزی  ٣٢٧٨٧  ۶٨۴٠۵
کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان عبدالجمال میری  ۲۶۷۲۶ ۱۲۰۶۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
شاهرود، میامی و بسطام  احمد عجم  ۳۵۸۴۵ ۹۲۵۹۵
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان  شهریاری ۷۶۰۶۷ ۲۰۰۲۶۱
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان سیدمحمد پاکمهر ۵۰۳۸۷ ۲۰۰۲۶۱
دامغان  علی اکبر علیزاده ۱۱۱۴۷ ۳۵۲۷۲
گرمسار و آرادان یاسر عربی ۱۷۶۸۱ ۳۰۹۷۷
سمنان، مهدی شهر، سرخه عباس گلرو ٢٩۴۵۵ ۶۴۶٢٠

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
زاهدان حسینعلی شهریاری ۴۵۵۴۳
زاهدان حسین مالکی ۳۸۵۷۰
زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون محمد سرگزی ۴۸۷۹۱  ۱۵۶۳۰۹
زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون فرهاد شهرکی ۴۰۸۵۰  ۱۵۶۳۰۹
چابهار، کنارک، قصرقند شهر و بخش مرکزی نیک‌شهر انور بجارزهی ۵۴۰۲۵ ۱۱۵۲۶۸
خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت‌آباد و کورین علی کرد ٣٠۴۵٨ ٧١٨٣٠
ایرانشهر، دلگان، بمپور، سرباز، فنوج و بخشهای بنت، لاشار    رحمدل بامری ۷۰۳۵۹ ۱۸۳۱۳۸
سراوان، سیب، سوران و زابلی محمد نوردهانی ۳۱۱۰۹ ۸۸۱۸۴

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان فارس

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
شیراز و زرقان روح الله نجابت ۷۸۳۵۱ ۲۸۹۰۴۲
شیراز و زرقان جعفر قادری ۵۹۰۶۲ ۲۸۹۰۴۲
شیراز و زرقان  پاک فطرت – عزیزی دور دوم ۲۸۹۰۴۲
شیراز و زرقان مرزوقی – حسینی دور دوم ۲۸۹۰۴۲
داراب و زرین‌دشت محمدجواد عسکری
۴۲۰۱۰ ۱۱۳۱۴۷
سروستان، کوار و خرامه توکل شوریجه ۲۰۶۵۶ ۸۰۴۳۴
مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد عبداللهی – سجادیان دور دوم ۱۱۷۴۸۱
لارستان، خنج، گراش و اوز علاالدین بروجردی ۳۹۹۲۴ ۹۱۸۶۲
فسا حسنعلی محمدی ۱۴۷۳۶ ۶۹۱۵۹
جهرم و خفر محمدرضا رضایی کوچی  ۵۴۸۱۰ ۷۲۹۰۶
آباده، بوانات، خرم‌بید و سرچهان رحیم زارع  ۲۲۵۷۰ ۷۸۵۸۹
نی‌ریز، استهبان و بختگان فرهاد طهماسبی ۳۳۵۱۵ ۸۰۷۰۵
ممسنی و رستم   امید نصیری  ۳۷۲۱۱ ۱۰۲۴۹۹
اقلید مسلم صالحی ۱۴۲۳۳ ۵۳۲۹۷
فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین   محمدمهدی فروردین ۳۶۶۶۴ ۹۷۶۹۴
کازرون و کوه‌چنار  غلامرضا  ناصرابادی  ۳۸۶۱۳ ۱۱۱۲۷۱
لامرد و مهر سید موسی موسوی ۲۵۱۶۷ ۸۱۸۱۳
سپیدان و بیضاء     اردلان اکبرپور    ۱۴۴۶۹ ۴۹۱۷۷

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قزوین

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
قزوین، آبیک و البرز سالار ولایتمدار ۶۰۰۲۹ ۲۰۲۳۵۳
قزوین، آبیک و البرز فاطمه محمد بیگی ۵۲۷۵۴ ۲۰۲۳۵۳
تاکستان عباس بیگدلی ۲۳۷۰۳ ۵۷۴۴۲
بوئین‌زهرا و آوج روح الله عباس پور ۲۲۰۰۳ ۶۰۸۳۰

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قم

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
قم مجتبی ذوالنوری ۱۴۹۲۸۳ ۳۸۹۷۵۵
قم محمدمنان رئیسی  ۱۰۵۱۴۷ ۳۸۹۷۵۵
قم قاسم روان‌بخش ۷۸۵۴۵ ۳۸۹۷۵۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
بیرجند، درمیان و خوسف سیدحسن هاشمی ۲۶۸۰۹ ۱۴۳۴۳۰
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه محمد نصیری  ۲۵۹۴۳ ۸۶۷۵۳
نهبندان و سربیشه مصطفی نخعی ۳۱۹۴۰ ۵۳۴۶۵
قائنات و زیرکوه سلمان اسحاقی ۳۳۲۰۰ ۷۲۷۶۹

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان رضوی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
مشهد و کلات نصرالله پژمان فر ۳۸۷۴۱۰
مشهد و کلات میثم ظهوریان ۲۷۹۶۲۲
مشهد و کلات اصغر نخعی راد ۲۲۰۴۶۶
مشهد و کلات عظیمی -معتمدی‌راد دور دوم
مشهد و کلات قدوسی – اخلاقی‌امیری دور دوم
تربت‌جام، تایباد، باخزر و صالح‌آباد  عثمان سالاری ٧۶١٠٢ ١۵٣۵٨٣
کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد  جواد نیک بین  ۴۳۵۲۳ ۱۳۳۹۲۱
تربت‌حیدریه، مه، ولات و زاوه محسن زنگنه ۷۲۳۱۸ ۱۳۸۴۰۵
چناران، بینالود و طرقبه شاندیز   حسین امامی راد  ۲۹۹۲۳ ۷۸۷۰۸
گناباد و بجستان هادی محمدپور  ۱۷۷۶۹ ۵۷۳۵۶
سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن بهروز محبی نجم آبادی ۵۰۶۸۴ ۱۶۲۷۶۸
سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن محمدرضا محسنی ثانی ۴۰۵۶۶ ۱۶۲۷۶۸
نیشابور و فیروزه سید یحیی سلیمانی ۵۱۵۷۷ ۱۶۸۸۷۷
نیشابور و فیروزه  محمد رستمی ۴۴۱۱۴ ۱۶۸۸۷۷
فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه سیداحسان قاضی زاده   ۳۸۵۸۳ ۱۱۱۳۳۶
قوچان و فاروج  علی آذری ۲۷۹۹۱ ۸۵۵۵۵
درگز حسین محمدزاده ۱۴۸۹۴ ۳۱۵۷۶
خواف و رشتخوار  امیر توکلی رودی  ۴۸۵۷۵ ۹۹۸۵۳

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ایلام

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران فریدون همتی ۳۵۱۳۱
ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، ملکشاهی و مهران سارا  فلاحی  ۳۴۹۲۰
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره اسدالله چراغی ۳۱۵۹۵ ۷۹۱۸۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان البرز

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کرج، اشتهارد و فردیس علیرضا عباسی ۱۰۸۲۴۱
کرج، اشتهارد و فردیس شیرین زاد، سعیدی دور دوم
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  علی حدادی ۲۴۹۰۱ ۹۹۹۷۶

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اصفهان  امیرحسین بانکی فرد  ۱۵۲۶۲۸ ۴۰۸۵۴۱
اصفهان عباس مقتدایی ۱۱۹۴۱۱ ۴۰۸۵۴۱
اصفهان مهدی طغیانی ۱۱۲۱۹۶ ۴۰۸۵۴۱
اصفهان بخشی دستجردی ۱۱۱۴۴۱ ۴۰۸۵۴۱
اصفهان حامد یزدیان ۹۷۳۹۸ ۴۰۸۵۴۱
نجف‌آباد، تیران و کرون  ابوالفضل ابوترابی ۴۰۲۵۰ ۹۱۲۳۹
فریدن، چادگان، فریدونشهر، بویین و میاندشت   اسماعیل سیاوشی  ۱۷۸۷۰ ۶۸۲۴۲
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه  ۱۱۹۰۶ ۴۴۱۹۴
اردستان بخشایش اردستانی ۱۱۲۸۴ ۲۴۸۸۴
شاهین‌شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی ۴۶۷۲۸ ۷۱۲۴۷
شهرضا و دهاقان حبیب قاسمی ۲۲۹۰۵
خمینی‌شهر محمدتقی نقدعلی  ۴۵۷۶۷ ۷۳۱۵۹
نایین، خور و بیابانک الهام آزاد ۶۴۷۲ ۲۷۶۵۲
سمیرم کریمی، محمد موسوی مرحله دوم ۴۲۸۱۲
نطنز و بخش قمصر حسین عبدلی ۱۴۳۸۳  ۳۹۰۶۵
لنجان رجایی ریزی – علی کیانی دور دوم ۶۱۷۰۴
کاشان و آران بیدگل مصطفی معینی ارانی ۳۶۷۳۴ ۱۱۴۵۴۰
فلاورجان رمضان رحیمی ۱۸۷۹۴ ۵۹۴۹۱
گلپایگیان    سید مسعود خاتمی ۱۳۲۷۳ ۳۴۳۳۹

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اردبیل

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اردبیل، نمین، نیر و سرعین علی نیکزاد  ۸۳۹۸۴ ۲۰۳۹۰۰
اردبیل، نمین، نیر و سرعین  صدیف بدری ۵۳۴۴۳ ۲۰۳۹۰۰
اردبیل، نمین، نیر و سرعین احد بیوته ۴۶۵۳۲ ۲۰۳۹۰۰
مشکین‌شهر   بابک رضازاده  ۱۷۰۰۷ ۶۳۸۴۴
پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز فهیمی گیگلو،  رعنایی دور دوم
خلخال و کوثر وحید کنعانی ۱۳۸۵۷ ۴۲۹۳۲
گرمی محمد خوش سیما ۲۰۰۱۹ ۴۵۸۶۲

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان چهارمحال‌وبختیاری

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
لردگان و خانمیرزا  موسوی بیدلی ۵۶۸۵۰ ۱۳۳۸۸۳
شهرکرد، بن و سامان  احمد راستینه  ۳۳۷۲۰  ۱۰۱۳۳۷
بروجن غلامرضا میرزایی ۱۰۶۱۵ ۴۰۶۶۷
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار   حمیدرضا عزیزی   ۲۴۴۲۱ ۹۴۱۱۲

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
کنگان، دیر، جم و عسلویه موسی احمدی ۱۹۱۶۵ ۸۳۳۴۲
دشتی و تنگستان غلامحسین زارعی ۲۰۲۵۷ ۷۳۸۵۸
بوشهر، گناوه و دیلم جعفر پورکبکانی  ۲۳۰۰۳ ۸۵۲۹۶
دشتستان ابراهیم رضایی ۴٣۶٢٩ ٧۶٠۵٢

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
ارومیه حاکم ممکان ۱۱۹۷۶۶ ۳۶۱۶۰۴
ارومیه شهین جهانگیری  ۱۱۵۷۶۱ ۳۶۱۶۰۴
ارومیه سلمان ذاکر ۱۷۷۸۶ ۳۶۱۶۰۴
سلماس یعقوب رضا زاده  ١٩١٣٣ ٧٧٠۶٩
مهاباد سلام ستوه ۱۵۸۸۵ ۴۱۲۸۶
میاندوآب  علی احمدی  ۳۳۴۴۶ ۹۶۷۲۹
شاهین‌دژ و تکاب محمد میرزایی ۱۵۹۴۴ ۷۱۱۸۳
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین زاده ۳۶۰۸۳ ۹۴۷۶۸
خوی و چایپاره  عادل نجف زاده  ۴۹۱۳۴ ۱۵۵۸۸۱
پیرانشهر و سردشت     کمال حسین پور ۴۴۵۰۲ ۶۱۳۲۱
بوکان محمد قسیم عثمانی ۱۳۱۴۱ ۴۰۹۷۹
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط عمر علیپور  ۴۳۴۸۶ ۱۱۸۳۸۵

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان آذربایجان‌شرقی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
تبریز، آذرشهر و اسکو روح الله متفکر آزاد ۱۰۹۸۹۹
تبریز، آذرشهر و اسکو مسعود پزشکیان ۹۵۹۹۳
تبریز، آذرشهر و اسکو جعفری، جواد عبادی،  سپیدی دور دوم
تبریز، آذرشهر و اسکو آجودان زاده،  منادی دور دوم
تبریز، آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی دور دوم
تبریز، آذرشهر و اسکو میرتاج الدینی، نوری دور دوم
بستان‌آباد غلامرضا نوری  ۱۷۰۱۸ ۴۴۷۷۵
ملکان زهرا خدادادی ۱۳۶۱۳ ۵۹۳۹۱
شبستر غیاثی مرادی – طاهری دور دوم ۵۰۷۳۵
سراب    مجید بصیرپور      ۱۳۱۹۹ ۵۸۸۱۱
میانه مریم عبدالهی   ۲۱۴۶۹ ۶۷۰۵۸
میانه حسینی، مهدی اسماعیلی دور دوم ۶۷۰۵۸
کلیبر، خداآفرین و هوراند  بهنام رضوانی ۲۲۲۴۶ ۶۲۴۴۱
هشترود و چاراویماق  فرامرز شاهسواری ۱۳۵۵۰ ۴۸۲۶۳
بناب محمد باقری ۲۳۳۴۳ ۶۲۷۵۲
ورزقان  رضا علیزاده ۲۴۳۴۸ ۴۴۵۹۷
مرند و جلفا  عزت اله حبیب  ۴۳۰۲۳ ۱۰۷۴۷۴
مراغه و عجب‌شیر فرید موسوی ۳۲۸۷۶ ۱۲۷۵۶۵
اهر و هریس لطف‌الله عبداللهی ۳۱۶۷۶ ۷۶۷۱۰

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
زنجان و طارم مصطفی طاهری ۴۶۵۶۸ ۱۶۹۰۹۲
زنجان و طارم محمد اسماعیلی مرحله دوم
زنجان و طارم  نبی اله محمد مرحله دوم
ابهر منصور علیمردانی
۲۳۸۶۴ ۷۶۸۷۲
ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوق جمال موسوی ۲۰۸۲۱ ۳۹۷۹۶
خدابنده رفیعی –  بیگلری دور دوم ۹۳۴۹۰

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خوزستان

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون مجتبی یوسفی ۹۴۴۸۸
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون محسن موسوی ۸۱۹۴۳
اهواز، باوی، حمیدیه و کارون محمد امیر ۷۸۴۳۱
آبادان جلیل مختار ۲۰۵۷۶ ۹۰۱۴۹
آبادان جواد سعدون زاده
دور دوم ۹۰۱۴۹
آبادان موسوی – کمائی دور دوم
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی    امیر حیات مقدم  ۴۶۷۴۴ ۱۰۳۵۴۶
دزفول عباس پاپی زاده ۶۶۵۲۵ ۱۴۸۶۲۶
رامهرمز و رامشیر متینیان- نظری دور دوم
شادگان هاشم خنفری پورجعفری
۲۷۷۰۳ ۶۹۹۸۰
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا علی عسگرظاهری ۲۸۶۹۸ ۸۷۲۲۸
اندیمشک جهانبخش قلاوند ۴۷۳۶۵ ۸۶۰۸۰
ایذه و باغملک فرشاد ابراهیم پورنورآبادی ۵۰۵۸۴ ۱۳۳۰۴۴
شوشتر و گتوند محمدسادات ابراهیمی ۴۶۲۰۰ ۹۲۸۸۲
خرمشهر مصطفی مطورزاده ۱۳۴۵۴ ۶۰۵۸۳
بهبهان و آغاجری محمدطلا مظلومی ۲۶۷۹۰ ۷۷۱۹۴
دشت آزادگان و هویزه  مجید ظاهری  ۲۹۶۳۷ ۷۷۷۰۸
شوش و کرخه  محمد کعب عمیر ۳۴۱۱۷ ۹۶۱۹۶

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان خراسان شمالی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان محمد مهدی شهریاری ۷۶۰۶۷
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان سیدمحمد پاکمهر ۵۰۳۸۷
شیروان عباس قدرتی ۱۴۹۶۵
اسفراین هادی قوامی ۳۶۰۷۲ ۶۱۲۵۴

نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آرا مجموع
زرتشتیان بهشید برخوردار ۱۰۲۱
کلیمیان همایون سامه‌یح نجف‌آبادی ۱۴۰۶
مسیحیان ارمنی جنوب ایران  گغارد منصوریان ۱۰۳۵
مسیحیان ارمنی شمال ایران آرا شاوردیان ۵۰۵۸
مسیحیان آشوری و کلدانی شاری انویه تکیه ۲۳۷۵

 

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=230740

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰