تاریخ : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024
2
اقراریان، عضو شورای شهر تهران:

گویا زاکانی در دنیایی زندگی می‌کند که متفاوت از دنیای ماست

  • کد خبر : 231541
  • 22 اسفند 1402 - 20:48
گویا زاکانی در دنیایی زندگی می‌کند که متفاوت از دنیای ماست
«ما در این سه سال مکرر تذکر دادیم و به نظر می‌رسد شهرداری در رفع این مشکلات ناتوان است و به نوعی به یک شهرداری رسیدیم که در حل برخی مشکلات ناتوان است.»

جمهوریت– رییس کمیته نظارت شورای شهر تهران گفت دوران کار آموزی شهرداری تهران تمام شده است.

مهدی اقراریان در دویست و بیست و دومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به سریال ناراحت کننده و تلخ از ابتدای دوره ششم مدیریت شهری، اظهار کرد: ما در این سه سال مکرر تذکر دادیم و به نظر می‌رسد شهرداری در رفع این مشکلات ناتوان است و به نوعی به یک شهرداری رسیدیم که در حل برخی مشکلات ناتوان است.

رئیس کمیته نظارت و حقوقی شورا با اشاره به خرابی پله برقی پل عابر پیاده مجاور بیمارستان بوعلی، یادآور شد: هر دو خط این پله خراب است و شهروندان به سختی از این پله‌ها عبور می‌کنند و چاره‌ای جز تردد از مسیر پل نیست.

وی ادامه داد: بنده هفتاد و سومین تذکر خود را مشخصاً به شهردار تهران اعلام می‌کنم؛ به نظر می‌رسد تذکرات اعضا به آقای زاکانی منتقل نمی‌شود و گویا ایشان در دنیایی زندگی می‌کنند که متفاوت از دنیای ماست.

اقراریان با بیان اینکه شهردار تهران پشت تریبون شورا اعلام کرد که تا پایان سال ۱۴۰۲ دو هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس تحویل داده می‌شود و تاکنون کمتر از هزار دستگاه اتوبوس تحویل داده شده است، یادآور شد: بهتر است شهردار تهران پیش از اعلام این موارد با افرادی که شهر را می‌شناسند، مشورت کند.

وی افزود: شهردار تهران همانطور که در شورا طرفداران پر و پا قرص دارد منتقدینی نیز دارد که بنده با افتخار از منتقدین هستم. ما برای تغییرات در شهر تهران نیاز به همکاری جمع مشخصی از اعضای شورا داریم. چنانچه تعداد مشخصی از اعضا نسبت به عملکرد شهردار اعتراض داشته باشند، ابتدا باید به صورت روشن از مسیر رئیس شورا به شهردار تذکر دهند و در صورت عدم رعایت مفاد مورد تذکر، استیضاح مطرح می‌شود. سه سال فرصت دادن به شهردار برای کارآموزی و آشنایی با مسائل شهر کفایت می‌کند و سال ۱۴۰۳ زمانی است که یا باید به وعده‌ها عمل شود و یا باید تصمیم دیگری گرفت.

عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: امید می‌رود همکاران در شهرداری در اسرع وقت این پاسخ را دهند که چه اقدامی انجام شده و امیدواریم این اقدام به رفع مشکل منجر شود.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=231541

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰