تاریخ : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024
3

افشاگری چهره نزدیک به سعید جلیلی از فامیل‌گرایی در لیست قالیباف

  • کد خبر : 230314
  • 08 اسفند 1402 - 21:07
افشاگری چهره نزدیک به سعید جلیلی از فامیل‌گرایی در لیست قالیباف
فعال سیاسی اصولگرا نوشت: نسب شناسی فامیلی و تبارشناسی سیاسی لیست آقای قالیباف ساده اندیشانی که اندک تردیدی برای رای ندادن به لیست ائتلاف دارند را به یقین خواهد رساند.

جمهوریت– علی جعفری، از چهره‌های نزدیک به سعید جلیلی، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت:

نسب شناسی فامیلی و تبارشناسی سیاسی لیست آقای قالیباف ساده اندیشانی که اندک تردیدی برای رای ندادن به لیست ائتلاف دارند را به یقین خواهد رساند. جالب آنجاست که این لیست دورهمی و فامیلی را به نام جبهه انقلاب فاکتور می‌کنند. کمی با هم مرور کنیم ببینیم اعضای لیست جبهه انقلاب چه کسانی هستند.

به عنوان مثال یکی از خانم‌های حاضر در لیست جبهه، دختر باجناق یکی از موسسین و اُمنای شورای ائتلاف است و یکی دیگر از آقایان نیز معاون ایشان است. یکی دیگر از آقایان لیست، شاه دادماد رییس شورای ائتلاف شهر ری است. یکی دیگر از اعضای لیست، پدرخانم یکی از اعضای شورای ائتلاف است. یکی از بانوان محترمه حاضر در لیست، خواهر شوهر یکی از خانمهای عضو ائتلاف و مصاحبه کننده بانوان است. گل سرسبد بانوان لیست جبهه مظلوم‌ انقلاب هم منشی همسر سرلیست است.

همچنین حدود ۸ نفر از اعضای لیست همشهریان، مدیران و مشاوران آقای قالیباف هستند. دو نفر هم از اقوام و کیف کشهای آقای حداد هستند و بقیه هم سهم آقایان رضایی، محصولی و زاکانی.

دلم برای آن ۱۱۰۰ نفر کاندید بیچاره‌ای می‌سوزد که با هزار امید رزومه فرستاند تا به دعوت آقای حداد در فرآیند شورای ائتلاف شرکت کنند، آخر کار همه را سرکار گذاشتند و هر یک از اعضای شورای ائتلاف دست یکی از اقوام و و منشی‌ها و نوچه ها و کارمندهایشان را گرفته اند وارد لیست کرده اند. حالا انتظار دارید اینها بروند در مجلس نمایندگان من و شما و مردم بیچاره باشند؟ زهی خیال باطل.

 

بیشتر بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=230314

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰