تاریخ : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024
2
عباس عبدی:

صدیقی گفته زمین را یک جاعل به نام ما زده؛ اگر راست بگوید یک فاجعه تمام عیار از بی‌اطلاعی اوست و اگر دروغ باشد که صد بار بدتر

  • کد خبر : 231887
  • 27 اسفند 1402 - 18:51
صدیقی گفته زمین را یک جاعل به نام ما زده؛ اگر راست بگوید یک فاجعه تمام عیار از بی‌اطلاعی اوست و اگر دروغ باشد که صد بار بدتر
عباس عبدی در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به نامه صدیقی به قوه قضائیه درمورد ادعای زمین‌خواری‌اش نوشت: چای دبش ضربه نهایی به شعار‌های مبارزه با فساد بود و این به نماز جمعه.

جمهوریت–عباس عبدی در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به نامه صدیقی به قوه قضائیه درمورد ادعای زمین‌خواری‌اش نوشت: چای دبش ضربه نهایی به شعارهای مبارزه با فساد بود و این به نماز جمعه.

عباس عبدی نوشت: صدیقی گفته زمین را یک جاعل به نام ما زده!! اگر راست بگوید یک فاجعه تمام عیار از بی‌اطلاعی وی و داشتن اطرافیان جاعل است. اگر دروغ باشد که صد بار بدتر. شاید فساد تحمل شود ولی با دروغ چه می‌توان کرد؟

عبدی در ادامه نوشت: چای دبش ضربه نهایی به شعارهای مبارزه با فساد بود و این به نماز جمعه. تمامی گفتارها و کردارهای ‎کاظم صدیقی، در ذیل اسناد اخیر، معنای حقیقی خود را نشان داده است. مواضع مشابه از سوی افراد مشابه نیز کمابیش همین معنا را دارند.

بیشتر بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=231887

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰