تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

چمران: اینکه می‌گویند نیرو‌های انقلاب به دنبال کاهش مشارکت هستند تا خودشان رأی بیاورند، صحیح نیست

  • کد خبر : 228716
  • 21 بهمن 1402 - 21:08
چمران: اینکه می‌گویند نیرو‌های انقلاب به دنبال کاهش مشارکت هستند تا خودشان رأی بیاورند، صحیح نیست
مهدی چمران رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان تهران، یکی از تشکل های انتخاباتی اصولگرایان گفت: به هیچ وجه این گزاره که برخی مطرح می‌کنند نیرو‌های انقلاب به دنبال کاهش مشارکت هستند، تا خودشان رأی بیاورند صحیح نیست.

جمهوریت – رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان تهران گفت: به هیچ وجه این گزاره که برخی مطرح می‌کنند نیرو‌های انقلاب به دنبال کاهش مشارکت هستند، تا خودشان رأی بیاورند صحیح نیست.

مهدی چمران رئیس شورای ائتلاف استان تهران با اشاره به شرایط نیرو‌های انقلاب برای اتحاد و رسیدن به لیست واحد اظهار کرد: طبیعی است وقتی که نیرو‌ها جمع شوند و همگی هم جهت حرکت کنند، شانس موفقیت قطعاً و یقیناً بیشتر خواهد بود نسبت به زمانی که متفرق و پراکنده هستند.

چمران گفت: فعلاً مشخص نیست که نیرو‌های انقلاب همه در کنار یکدیگر قرار بگیرند و یکدیگر را تأکید و تأیید کنند، اما در صورت تحقق این مهم در پیروزی نزدیک خواهد بود.

رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب استان تهران خاطرنشان کرد: به هیچ وجه این گزاره که برخی مطرح می‌کنند نیرو‌های انقلاب به دنبال کاهش مشارکت هستند، تا خودشان رأی بیاورند صحیح نیست.

وی افزود: همیشه کثرت رأی دهندگان و افزایش مشارکت موفقیت را رقم می‌زند، بر همین اساس رهبر انقلاب موضوع مشارکت مردمی را مطرح و بر آن تأکید کردند. ما هم به نیال مشارکت حداکثری هستیم.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=228716

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰