تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
3

امروز، آخرین فرصت خرید از حراجی خودرو

  • کد خبر : 192600
  • 22 خرداد 1402 - 17:13
امروز، آخرین فرصت خرید از حراجی خودرو
فروش خودرو از مسیر بورس کالا ادامه دارد. گروه خودروسازی بهمن در جدیدترین عرضه خود، سه محصول را از مسیر تابلوی بورس کالا در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد. بهمن‌موتوری‌ها قصد دارند دو خودروی تجاری سبک و یک خودروی تجاری سنگین را به کمک اهرم بورس به فروش برسانند.

جمهوریت- فروش خودرو از مسیر بورس کالا ادامه دارد. گروه خودروسازی بهمن در جدیدترین عرضه خود، سه محصول را از مسیر تابلوی بورس کالا در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد. بهمن‌موتوری‌ها قصد دارند دو خودروی تجاری سبک و یک خودروی تجاری سنگین را به کمک اهرم بورس به فروش برسانند.

به گزارش اکوایران، سه خودرو روز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ روی تابلوی بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار خواهد گرفت. بهمن موتور سه خودروی وانت کارا تک کابین، وانت کارا دو کابین و همچنین کامیون کشنده FAW CA4180 را روی تابلوی بورس کالا خواهند برد. متقاضیان تا ساعت ۱۶:۰۰ امروز – دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ – فرصت دارند تا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنند.

آنطور که در اطلاعیه بورس کالا آمده، قیمت پایه برای کامیون کشنده FAW CA4180 سه میلیارد و ۴۸ میلیون تومان اعلام شده است و متقاضیان این خودرو باید ۳۰ درصد قیمت پایه آن را برای شرکت در این حراجی خودرو پرداخت کنند. بنابراین کسانی که قصد خرید کامیون کشنده FAW CA4180 از مسیر بورس کالا را دارند باید حدود ۹۱۴ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت واریز کنند.

بورس کالا تاکید کرده خریداران حقیقی تنها می‌توانند برای یک دستگاه از این خودروی تجاری سنگین ثبت سفارش کنند اما متقاضیان حقوقی این محصول سیبا موتور این امکان را دارند تا حداکثر دو دستگاه کامیون کشنده FAW CA4180 ثبت سفارش کنند.

نکته قابل توجه این است که اگر متقاضیان خرید این خودروی تجاری سنگین – چه حقیقی و چه حقوقی – در ادوار گذشته در طرح‌های فروش خودروسازان شرکت کرده و خودرو تحویل گرفته باشند، بدون محدودیت می‌توانند در این طرح فروش بورسی شرکت کنند و شانس خود را برای در اختیار گرفتن این خودروی تجاری سنگین بیازمایند. بهمن‌موتوری‌ها برنامه‌ریزی کردند تا ۱۴۰ دستگاه از کامیون کشنده FAW CA4180 را روی تابلوی بورس کالا در دسترس متقاضیان قرار دهند.

البته عرضه بورسی بهمن‌موتور به اینجا ختم نمی‌شود و در روز ۲۳ خرداد امسال دو مدل وانت کارا، یعنی مدل تک کابین و دو کابین، نیز کامیون کشنده FAW CA4180 را روی تابلوی بورس کالا همراهی خواهند کرد. قیمت پایه در نظر گرفته شده برای وانت کارا تک کابین، ۴۰۷ میلیون تومان و قیمت پایه وانت کارا دو کابین نیز ۴۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

مهلت ثبت سفارش برای در اختیار گرفتن دو مدل خودروی تجاری سبک حاضر در سبد محصولاتی بهمن موتور ساعت ۱۶ روز ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ (امروز) اعلام شده است. البته متقاضیان باید ۵۰ درصد قیمت‌های پایه اعلام‌شده را برای ثبت سفارش واریز کنند. این به آن معناست که متقاضیان خرید وانت کارا تک کابین باید حدود ۲۰۳ میلیون تومان و علاقه‌مندان وانت کارا دو کابین نیز حدود ۲۱۲ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت واریز کنند.

همانند کامیون کشنده FAW CA4180 خریداران حقیقی تنها می‌توانند برای یک دستگاه از دو مدل وانت کارا ثبت سفارش کنند اما متقاضیان حقوقی این محصول تجاری سبک بهمن موتور این امکان را دارند تا حداکثر دو دستگاه وانت کارا را ثبت سفارش کنند.

وانت کارا در این طرح بورسی فروش به متقاضیانی که در ادوار گذشته در طرح‌های فروش شرکت‌های خودروساز شرکت کرده و خودرو دریافت کرده‌اند نیز تعلق می‌گیرد و آنها همانند دیگر متقاضیان می‌توانند نسبت به خریداری دو مدل وانت کارای عرضه شده روی تابلوی بورس کالا اقدام کنند.

بهمن‌موتوری‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند از هر مدل وانت کارا ۲۵۰ دستگاه و در مجموع ۵۰۰ دستگاه از مسیر بورس کالا عرضه کنند.

بیشتربخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=192600

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰