تاریخ : شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ Saturday, 13 April , 2024
2

قتل مرد میانسال به دلیل اختلاف ملکی

  • کد خبر : 194079
  • 29 خرداد 1402 - 14:41
قتل مرد میانسال به دلیل اختلاف ملکی
مرد میانسال که قصد داشت اختلاف ملکی با فردی را حل کند در جریان نزاع کشته شد.

جمهوریت – اختلاف بر سر یک ملک باعث درگیری طرفین و وقوع جنایت شد.

اختلاف ملکی قدیمی به قتل منجر شد و متهمان فراری به دستور بازپرس جنایی تحت تعقیب قرار گرفتند و دستگیر شدند.

به گزارش سایت جنایی، مسئولان یکی از بیمارستان‌های تهران اوایل هفته گذشته مرگ مرد میانسالی را روی تخت بیمارستان به ماموران پلیس مستقر در بیمارستان اطلاع دادند. در پی آن ماموران کلانتری که بیمارستان در حوزه استحفاظی آنها بود در آنجا حضور یافتند و مشخص شد این مرد بر اثر فرورفتگی عمیقی که باعث خونریزی شده، جان خود را از دست داده است. به این ترتیب امیر حسین علیمردان در جریان قرار گرفت و دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و بررسی علت این اتفاق را صادر کرد. همچنین تیمی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تحقیقات در خصوص این پرونده را آغاز کردند.

با بررسی دقیق‌تر مشخص شد که مرد متوفی در کار خرید و فروش ملک بود و اخیرا با فردی که از خودش مسن‌تر بود دچار اختلاف ملکی شده بود. در روز حادثه هم برای حل اختلاف ملکی خود به جنت آباد رفته  و قرار بود جلوی یک ساختمان مسکونی صحبت و مشکلشان را حل کنند.

تحقیقات فاش کرد وقتی مقتول برای صحبت با مرد مسن‌تر رفته، در آنجا دیده بود طرف مقابل همراه سه نفر سر قرار آمده است. به این ترتیب اختلاف آنها بار دیگر بالا گرفت و به شکل درگیر فیزیکی بروز کرد. در این درگیری یکی از آن چهار نفر با پیچ گوشتی مرد متوفی را زخمی کرده و هر چهار نفر هم از محل درگیری فرار کردند.

بنابراین تحقیقات برای دستگیری هر چهار مرد فراری آغاز شد که در نهایت چند روز بعد از درگیری مرگبار هر چهار نفر آنها دستگیر شدند و قرار است در روزهای آینده به سوالات بازپرس علیمردان در شعبه اول دادسرای جنایی تهران پاسخ دهند.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=194079

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰