تاریخ : پنجشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 25 July , 2024
2
معصومی اصل، فعال نیروهای انقلاب:

در “جهاد فضای مجازی” شکست خوردیم، پزشکیان رئیس‌جمهور شد

  • کد خبر : 242088
  • 20 تیر 1403 - 11:47
در “جهاد فضای مجازی” شکست خوردیم، پزشکیان رئیس‌جمهور شد
منصوره معصومی‌ اصل، فعال ستاد جلیلی به تحلیل چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت: این رایی که به آقای پزشکیان داده شد، یک رای صددرصد قومیتی بود که به پیروزی رسید. مردم فریب رسانه ها را خوردند؛ مردم متاسفانه از فهم از ولی امام زمان جدا شدند و خیلی از جاها به شدت یک ذهنیت کوتاه‌مدتی دارند که آن ذهنیت دارد پاک می‌شود و محتواهای به‌روز را جانشین می‌کنند. این یکی از عامل‌های اصلی است که مردم جدا می‌شوند، مردم نمی‌توانند درست تصمیم بگیرند و راجع به این باید واقعا دولتمردان ما و آن کسانی که کار فرهنگی دستشان است، راجع به آن تصمیمی بگیرند.

جمهوریتسایت دیده‌بان ایران نوشت: نتیجه انتخابات ریاست جمهوری با واکنش های متفاوتی از سوی طیف های مختلف سیاسی و جناحی روبرو شده است. فارغ از واکنش اصلاح طلبان به عنوان پیروز این انتخابات، رویکرد نیروهای انتخاباتی جریان موسوم به «انقلابی» موضوع روز آن رسانه هاست. آنها انتخابات و واکنش مردم را چطور دیدند موضوع گفت و گوی و بحث و تبادل نظر این جریان است. جریانی که خود را تا دو هفته قبل از انتخابات در سپهر سیاسی ایران خود را بی رقیب می دید، اکنون با نتیجه انتخاباتی روبروست که پزشکیان از آن بیرون آمده است.

منصوره معصومی اصل مدیر و مؤسس یک مؤسسه قرآنی به نام مؤسسه بیت النوراست. و خود را به عنوان عنوان عضوی از گروه شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی و آتش به اختیار می داند.

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=242088

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰