تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
4

درخواست انتخاباتی محسن هاشمی از حسن روحانی

  • کد خبر : 223435
  • 04 دی 1402 - 9:44
درخواست انتخاباتی محسن هاشمی از حسن روحانی
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در دیدار اخیر این حزب با حسن روحانی انتقاداتی را در رابطه با جبهه اصلاحات و بزرگان این جبهه مطرح کرده است.

جمهوریت – «جبهه اصلاحات را از انفعال خارج کنید». این‌ها سخنان رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی محسن هاشمی است که در دیدار اخیر حسن روحانی با کارگزارانی‌ها مطرح شده و یکی دیگر از اعضای کارگزاران، محمد قوچانی در نشریه خود آن‌ها را باز نشر کرده است.

قوچانی خود چندی پیش در یادداشتی وضعیت فعلی اصلاح طلبان را «شورش برادران لیلا در جبهه اصلاحات» توصیف کرده و گفته بود که این بار نه فقط نوید محمدزاده که همه برادران لیلا شبیه اصلاح طلبان هستند که هر یک در نواختن این سیلی به گوش پدر سهمی دارند عاقبت کار البته مرگ پدری است که پس از درگذشت او هر کس سعی می‌کند گوشه‌ای از تابوت را روی دست بگیرد تابوت مرگ اصلاحات و عبور به دوران پسا اصلاحات.

چند ماه پیش و بلافاصله پس از آغاز کار دور جدید جبهه اصلاحات و انتخاب آذر منصوری به عنوان رئیس این جبهه، نماینده اصلاح طلب مجلس دهم، محمد علی وکیلی می‌گوید که چرا ما در این نقطه هستیم که آقای نبوی کنار برود یا چرا نباید آقایان عارف، موسوی لاری و مرعشی نباشند که انسان‌های عاقل و باتجربه‌ای هستند؛ چرا موسوی خوئینی‌ها نباید دبیرکل جبهه اصلاح‌طلبان بشود! وکیلی معتقد است که آذر منصوری رزومه قابل اعتنایی ندارد و گزینه مناسبی برای ریاست جبهه اصلاحات نیست.

در همین راستا محسن هاشمی نیز در جلسه کارگزاران با رئیس جمهور سابق با انتقاد از بزرگان جریان اصلاح‌طلبی به روحانی گفته است که فقط حلقه خاصی میان او، خاتمی، ناطق نوری و اسحاق جهانگیری برپا شده که خروجی خاصی ندارد و تا زمانی که «شما سران ابتکار عملی نداشته باشید تحولی رخ نمی‌دهد».

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=223435

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰