تاریخ : دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳ Monday, 27 May , 2024
5

جزییات درباره زمان تحویل و مدل خودروهای سامانه یکپارچه خودرو

  • کد خبر : 194028
  • 29 خرداد 1402 - 11:39
جزییات درباره زمان تحویل و مدل خودروهای سامانه یکپارچه خودرو
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: به همه متقاضیان، خودروی طرح جوانی جمعیت و خودروی فرسوده در سال ۱۴۰۲ خودرو تخصیص داده شد.

جمهوریت-مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: به همه متقاضیان، خودروی طرح جوانی جمعیت و خودروی فرسوده در سال ۱۴۰۲ خودرو تخصیص داده شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی تقدسی در یک برنامه تلویزیونی با بیان اینکه در دور دوم ثبت نام خودرو طبق زمانبندی تا پایان سال ۱۴۰۳ به متقاضیان خودرو تعلق گرفت، افزود: به ۹۷ درصد از نفراتی که در مرحله دوم سامانه فروش خودرو شرکت کرده بودند، براساس برنامه تولید خودروسازان داخلی خودرو تعلق گرفت. با توجه به ظرفیت جذب نشده خودروسازان و نیز محصولات جدید در شهریور ماه برای سه درصد باقیمانده افراد (فقط متقاضیان مرحله دوم)، ضمن حفظ اولویت آن‌ها امکان انتخاب خودروی جدید فراهم می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه به همه متقاضیان مرحله دوم سامانه یکپارچه نیز همانند مرحله نخست، خودرو تخصیص داده خواهد شد، گفت: خودرو به همه متقاضیان خودروی طرح جوانی جمعیت و طرح خودروی فرسوده در سال ۱۴۰۲ تخصیص داده شد که متقاضیان طرح خودروی فرسوده در هفته جاری نتیجه پالایش مشخص و بر روی سامانه اعلام می‌شود.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه دور دوم سامانه منطبق با زمان‌بندی اعلام شده به کار خود پایان داد و از این پس نتایج روی پایگاه اینترنتی قابل مشاهده است، افزود: برخی از خودروها مانند کوییک اس و X۲۲ pro IE در سال ۱۴۰۲ تحویل مشتریان می‌شود و برخی از محصولاتی که تقاضای بالایی داشتند مانند شاهین و FMC -SX۵ تاریخ تحویل آن‌ها در سال ۱۴۰۳ است؛ نکته حائز اهمیت این است که برخی در فضای مجازی اعلام کرده اند که مدل خودرویی در دور دوم اعلام شده است در حالی که اینطور نیست و همه مدل خودرویی شهریور اعلام می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=194028

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰