تاریخ : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 21 May , 2024
0

درخواست پلیس برای دسترسی به دوربین‌های مراکز عمومی

  • کد خبر : 236130
  • 21 اردیبهشت 1403 - 16:29
درخواست پلیس برای دسترسی به دوربین‌های مراکز عمومی
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: پلیس راهور برای نظارت بهتر به معابر شهر به منظور مدیریت ترافیک نیاز دارد تا به دوربین‌های برخی از اماکن دسترسی داشته باشد. وی با بیان اینکه البته دسترسی پلیس تنها به دوربین‌هایی است که به معابر اصلی دید داشته باشد، گفت: به عنوان مثال می‌شود پلیس راهور دسترسی به دوربین پمپ‌های بنزین، اماکن تجاری (پاساژها) و حتی مراکز انتظامی داشته باشد.
جمهوریت–رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ضرورت دسترسی به دوربین‌های مراکز عمومی برای پلیس راهور به منظور مدیریت و نظارت بر ترافیک خبر داد.
سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور؛ رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: پلیس راهور برای نظارت بهتر به معابر شهر به منظور مدیریت ترافیک نیاز دارد تا به دوربین‌های برخی از اماکن دسترسی داشته باشد.
وی با بیان اینکه البته دسترسی پلیس تنها به دوربین‌هایی است که به معابر اصلی دید داشته باشد، گفت: به عنوان مثال می‌شود پلیس راهور دسترسی به دوربین پمپ‌های بنزین، اماکن تجاری (پاساژها) و حتی مراکز انتظامی داشته باشد.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: این دسترسی به دلیل کم بودن دوربین‌های نظارتی پلیس راهور است و با این دسترسی صرفا وضعیت ترافیک پایش می‌شود و به هیچ عنوان از این دوربین‌ها برای ثبت جریمه استفاده نمی‌شود.
سرهنگ موسوی پور بیان کرد: سال گذشته دسترسی به دوربین‌های  ۴ نقطه از تهران به پلیس راهور داده شد و بنا داریم تا امسال هر ماه دسترسی به دوربین‌های ۲۰ نقطه را داشته باشیم تا برای پایش و مدیریت ترافیک مشکلی نداشته باشیم.
لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=236130

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰