تاریخ : دوشنبه, ۳ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 22 April , 2024
2

آن طلبه از خانم در درمانگاه قم فیلم ‌نمی گرفت، داشت با گوشی اش بازی می کرد

  • کد خبر : 231738
  • 25 اسفند 1402 - 14:47
آن طلبه از خانم در درمانگاه قم فیلم ‌نمی گرفت، داشت با گوشی اش بازی می کرد
موسی غضنفرآبادی نماینده بم و رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: آن اتفاقی که در یک مرکز درمانی در قم پیش آمد نتیجه تاخیر در تصویب و تایید و انتشار قانون حجاب و عفاف است.

جمهوریت –موسی غضنفرآبادی نماینده بم و رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: آن اتفاقی که در یک مرکز درمانی در قم پیش آمد نتیجه تاخیر در تصویب و تایید و انتشار قانون حجاب و عفاف است. اگر قانون حجاب و عفاف به تصویب رسیده بود الان آن خانمی که در فیلم منتشر شده از آن حادثه در مرکز درمانی سربرهنه بود طبق گزارش نیروی انتظامی جریمه می‌شد.


درباره اینکه آن روحانی جوان در آن مرکز درمانی دست به چه کاری زده من چیزی نمی‌دانم. چون هر چقدر آن فیلم را دیدم و به صداها گوش کردم نتوانستم بفهمم او چه کرده است. من بارها این فیلم را نگاه کردم. برخلاف اینکه ادعا شده آن روحانی مخفیانه از خانمی عکس یا فیلم گرفته تصور می‌کنم او مشغول بازی کردن با گوشی موبایل‌اش بوده.

اما آن خانم چون سربرهنه بوده طبق ماده ۶۳۸ و هم طبق قانون عفاف و حجاب که مجلس شورای اسلامی به تصویب رسانده مجرم است. آن مطلبی که یکی از نمایندگان محترم مجلس درباره برداشته شدن سه میلیون تومان به عنوان جریمه از حساب بانکی خانم‌های بی‌حجاب مطرح کرده واقعی است و اتفاق خواهد افتاد.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=231738

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰