تاریخ : سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 April , 2024
4
رئیس سازمان تعزیرات:

تاکسی‌های اینترنتی به بهانه حذف گزینۀ «عجله دارم»، مردم را گروگان نگیرند

  • کد خبر : 231613
  • 23 اسفند 1402 - 19:14
تاکسی‌های اینترنتی به بهانه حذف گزینۀ «عجله دارم»، مردم را گروگان نگیرند
رئیس سازمان تعزیرات گفت: تاکسی های اینترنتی به بهانه گزینه عجله دارم قیمت ها را افزایش ندهند و ارائه سرویس را کم نکنند؛ چرا که این دو اقدام نیز تخلف تعزیراتی است و اصطلاحا مردم را گروگان نگیرند.

جمهوریت-رئیس سازمان تعزیرات گفت: تاکسی های اینترنتی به بهانه گزینه عجله دارم قیمت ها را افزایش ندهند و ارائه سرویس را کم نکنند؛ چرا که این دو اقدام نیز تخلف تعزیراتی است و اصطلاحا مردم را گروگان نگیرند.

احمد اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی صبح امروز ۲۳ اسفندماه ۱۴۰۲ در نشست خبری با اشاره به حذف گزارش عجله دارم تاکسی های اینترنتی بیان کرد:«گزارش هایی به ما ارسال شده که دو تاکسی اینترنتی که این گزینه را حذف کرده اند، ارائه خدمات را کم کردند و افزایش قیمت داشته اند، در صورتی که این دو اقدام صورت گرفته باشد با آن ها قاطع برخورد خواهد شد. مردم عزیز به ما اعلام شکایت کنند و دو شعبه به این موضوع اختصاص پیدا کرده و به صورت ویژه به این شکایات رسیدگی خواهد شد.»

وی با تاکید بر اینکه تاکسی های اینترنتی به بهانه گزینه عجله دارم قیمت ها را افزایش ندهند و ارائه سرویس را کم نکنند؛ چرا که این دو اقدام نیز تخلف تعزیراتی است و اصطلاحا مردم را گروگان نگیرند، گفت: مردم می توانند در صورت مواجه با این موارد می توانند با سامانه ۱۳۵ تماس بگیرند، به صورت رایگان ثبت شکایت خواهد شد.

بیشتر بخوانید

 

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=231613

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰