تاریخ : شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳ Saturday, 13 April , 2024
0

تذکر سپاه به شهرداران درباره خط قرمز در کنسرت ها

  • کد خبر : 230703
  • 14 اسفند 1402 - 8:40
تذکر سپاه به شهرداران درباره خط قرمز در کنسرت ها
سردار مسلمی: در برگزاری کنسرت‌ها نباید از خط قرمزها عبور کرد /اگر شهرداران نمی‌توانند این کار را به درستی انجام دهند به سپاه اعلام کنند

جمهوریتسردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه ۲۵ کربلای مازندران گفت: برگزاری کنسرت در مازندران اگر با رعایت همه موارد قانونی آن باشد، مشکلی نخواهد داشت.

به گزارش ایرنا ، سردار سیاوش مسلمی روز یکشنبه در همایش شهرداران مازندران در محمودآباد بیان داشت: تاکنون کنسرت‌های زیادی در این استان برگزار شد که با رعایت مواردی که قانون مشخص کرده است هیچ مشکلی ایجاد نشد و این رویه می تواند ادامه داشته باشد.

وی اظهار کرد: در برگزاری کنسرت‌ها نباید از خط قرمزها عبور کرد و این مسئله مهم باید مد نظر اداره ارشاد و دریافت کننده مجوز باشد.

سردار مسلمی با بیان این مطلب که تحت هیچ شرایطی کسی مخالف شادی و نشاط مردم نیست، ادامه داد: در برگزاری کنسرت نباید به ارزش‌های جامعه لطمه وارد کرد که این مهم بسیار حائز اهمیت است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران بیان داشت: با توجه به اینکه عید نوروز امسال مصادف شد با ماه مبارک رمضان، شهرداری‌ها اقدامات فرهنگی را در اولویت کاری خود قرار دهند.

سردار مسلمی با بیان اینکه اگر برخی از شهرداران نمی‌توانند این کار را به درستی انجام دهند به سپاه اعلام کنند، خاطرنشان کرد: مجموعه فرهنگی سپاه کربلای مازندران می‌تواند این اقدامات فرهنگی را در شهرهای ساحلی انجام دهد.

وی با بیان این نکته که در حال حاضر تعامل شهرداری‌ها با منابع طبیعی رضایت بخش نیست، ادامه داد: برخی شهرداری ها برای انجام سرمایه‌گذاری بلند مدت نیازمند همکاری بیشتر منابع طبیعی هستند.

این مقام مسوول تصریح کرد: تحت هیچ شرایطی برای شهرداری ها صرفه اقتصادی ندارد که در زمینی که متعلق به منابع طبیعی است فقط یک سال بهره برداری و همه تجهیزات خود را جمع آوری کند بلکه این مدت باید افزایش یابد.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=230703

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰