تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1
سایت رجانیوز:

عدم برخورد قضایی با فردوسی‌پور و دختر علی دایی تاثیر مخربی بر جامعه مومنین خواهد گذاشت

  • کد خبر : 228710
  • 21 بهمن 1402 - 20:58
عدم برخورد قضایی با فردوسی‌پور و دختر علی دایی تاثیر مخربی بر جامعه مومنین خواهد گذاشت
رجانیوز سایت نزدیک به جبهه پایداری در مطلبی نوشت: با وجود اینکه تیم برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» و عادل فردوسی‌پور از قواعدها و چارچوب‌های برنامه‌سازی در فضای مجازی باخبر هستند اما آگاهانه بستر حضور هنجارشکنانه دخترِ علی دایی را فراهم کرده‌اند؛ البته این اقدام تیم‌ برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» را می‌توان در راستای تلاش برای دیده شدن عادل فردوسی‌پور تحلیل کرد.

جمهوریت-رجانیوز سایت نزدیک به جبهه پایداری در مطلبی نوشت: با وجود اینکه تیم برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» و عادل فردوسی‌پور از قواعدها و چارچوب‌های برنامه‌سازی در فضای مجازی باخبر هستند اما آگاهانه بستر حضور هنجارشکنانه دخترِ علی دایی را فراهم کرده‌اند؛ البته این اقدام تیم‌ برنامه‌ساز «فوتبال ۳۶۰» را می‌توان در راستای تلاش برای دیده شدن عادل فردوسی‌پور تحلیل کرد.

سوالی که این روزها مدام در افکار عمومی مطرح می‌شود این است که «اگر به‌جای دختر علی دایی، یک فرد عادی کشف حجاب کرده بود باز هم هیچ برخورد قهری و قضایی‌ای با او صورت نمی‌گرفت؟».

بنظر می‌رسد عدم برخورد قضایی با دختر علی دایی و عادل فردوسی‌پور تاثیر مخربی بر افکار عمومی و جامعه مومنین خواهد گذاشت؛ چراکه غیرمستقیم این گزاره که «در جمهوری اسلامی عده‌ای مصونیت‌های آهنین دارند» تایید و تقویت می‌شود!

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=228710

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰