تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
2

تایید بازگشت فرزاد حسنی به صدا و سیما

  • کد خبر : 221479
  • 13 آذر 1402 - 16:48
تایید بازگشت فرزاد حسنی به صدا و سیما
برمهانی همچنین بازگشت فرزاد حسنی به صدا و سیما را با یک برنامه گفت‌وگومحور تایید کرد

جمهوریت-برمهانی همچنین بازگشت فرزاد حسنی به صدا و سیما را با یک برنامه گفت‌وگومحور تایید کرد.

محسن برمهانی معاون سیمای رسانه ملی عنوان کرد که همچنان در حال مذاکره با برندهای تلویزیونی برای تولید آثار در تلویزیون هستند.
 محسن برمهانی معاون سیما در حاشیه مراسم یادبود پروانه معصومی در جمع خبرنگاران درباره بازگشت چهره ها و برندها به تلویزیون بیان کرد: ما برندهایی داریم که در تلویزیون مخاطب کسب کردند و جزو سرمایه‌های سازمان صداوسیما محسوب می شوند. تمام این برندها که موفقیت کسب کردند، سرمایه هستند و صداوسیما از هیچ برندی صرف نظر نمی‌کند در حال مذاکره با همه آنها هم هست.
وی درباره برندهای سریالی یادآور شد: برخی از این برندها مثل «نون.خ» در حال تولید هستند و برخی هفته دیگر یا ماه‌های دیگر تولید می‌شوند.
برمهانی درباره طرح سینمایی آثاری مثل «پایتخت» که چند روزی است مطرح می شود، بیان کرد: این برندها، برندهای سازمان هستند و طرح آنها در حال بررسی است. نه فقط «پایتخت» که بقیه کارها هم نسخه سینمایی و سریال آنها در حال بررسی است و فکر می کنیم چطور آنها را از پرده سینما یا قاب تلویزیون به استحضار مخاطب برسانیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره اینکه کدام یک از برندها قرار است همزمان با شب یلدا به تلویزیون بازگردند، گفت: معمولا عده‌ای بیان می‌کنند که برندهای معروف در تلویزیون حضور ندارند اما من از آنها می‌خواهم حداقل ۱۰ برندی را که در تلویزیون نیستند، نام ببرند.
برمهانی همچنین بازگشت فرزاد حسنی به صداوسیما را با یک برنامه گفت‌وگومحور تایید کرد.
بیشتر بخوانید:
لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=221479

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰