تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳ Wednesday, 17 April , 2024
4

سردار نقدی : اسرائیل آخرین نفس‌های خود را می‌ کشد

  • کد خبر : 211516
  • 31 شهریور 1402 - 15:33
سردار نقدی : اسرائیل آخرین نفس‌های خود را می‌ کشد
سردار نقدی با بیان این که اسراییل و صهیونیست ها آخرین نفس‌های خود را می‌کشند و به زودی از صحنه روزگار محو خواهند شد، گفت: به زودی ملت‌های منطقه طعم آزادی و پیروزی را خواهند چشید و این ملت همانگونه که در جهاد خود استثنایی بود، پاداش الهی و استثنایی خود را دریافت خواهد کرد.
جمهوریت-سردار نقدی با بیان این که اسراییل و صهیونیست ها آخرین نفس‌های خود را می‌کشند و به زودی از صحنه روزگار محو خواهند شد، گفت: به زودی ملت‌های منطقه طعم آزادی و پیروزی را خواهند چشید و این ملت همانگونه که در جهاد خود استثنایی بود، پاداش الهی و استثنایی خود را دریافت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که ملت ایران مصمم به راه شهدا و انتقام خون سردار شهید سلیمانی است، آمریکایی‌ها را به ترک منطقه توصیه کرد
سردار «محمدرضا نقدی» صبح امروز جمعه ۳۱ شهریورماه به مناسبت هفته دفاع مقدس در جریان رژه اقتدار نیروهای مسلح استان یزد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره علمای بزرگ استان یزد و نقش تاثیرگذار آنها در مبارزه با استکبار از آیت الله حائری؛ موسس حوزه علمیه تا آیت الله صدوقی سومین شهید محراب وادای احترام به سرداران شهید استان، سرزمین یزد را شایسته نام دارالعباده خواند و افزود: جهاد مردم مومن دارالعباده یزد تنها محدود به میدان‌های جنگ نبوده بلکه پس از دفاع مقدس نیز در برابر تهاجم فرهنگی و تهاجم اقتصادی دشمن نیز ایستاده‌اند و تهدیدهای امروز دشمن را با جهاد اقتصادی و کار و تولید خنثی می‌کنند.
سردار نقدی در ادامه دفاع مقدس را بدون شک و به یقین درخشان‌ترین قطعه تاریخ چند هزار ساله ملت ایران نام برد و گفت: قطعاً در کل تاریخ بشر نیز قطعه‌ای به این نورانیت و عظمت یافت نخواهد شد چرا که در جریان آن، ملتی برای عدالت و حاکمیت الله بر زمین قیام کردند و تمام قدرت‌های ظالم زمانه تصمیم گرفتند آن را به زانو آورند و در این راه نیز از هیچ کوششی دریغ نکردند.
وی با بیان این که در دوران دفاع مقدس هیچ قدرتی برای مقابله با این قیام الهی غایب نبودند، گفت: با این حال ملت ایران، تنها و تنها خدا را داشت و هیچ پشتوانه‌ای به جز خدای بزرگ نداشت ولی خوشبختانه سربلند از این آزمایش بیرون آمد و کشوری که در جنگ‌های گذشته با وجود حاکمانی ناشایست و بی‌عرضه خاک خود را بیگانگان داده بود، در این دفاع مقدس یک وجب خاک خود را به دشمن نداد.
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران بر لزوم درس گرفتن از این قطعه درخشان تاریخ تاکید کرد و گفت: ملت ایران مصمم به ادامه راه دلاورمردان دوران دفاع مقدس است و با برگزاری این قبیل مراسم‌ها با آنها تجدید میثاق می‌کنیم.
وی افزود: ما از ایستادن پیروزی دیده‌ایم و عملی شدن وعده الهی را که یاور یاری گران خود است را شاهد بوده‌ایم؛ ملت ما از سال ۵۷ تا امروز بدون انقطاع روی نوار پیروزی قرار داشته و دارد و دستمزد استثنایی این استقامت استثنایی را دریافت کرده است.
سردار نقدی در ادامه تاکید کرد: دشمنی که توهم دارد با توطئه‌هایش می‎تواند این ملت را ناکام کرده و از پیش روی بردارد، بداند که این ملت مصمم به ادامه راه شهدا و انتقام‌جویی از خون سردار بزرگوار شهید سلیمانی است لذا آمریکایی‌ قبل از دریافت ضربات سهمگین و آبرو ریزی و خفت و خواری مانند فرار مفتضحانه از افغانستان باید هر چه زودتر از منطقه بروند.
معاون سپاه پاسداران با بیان این که صهیونیست‌ها آخرین نفس‌های خود را می‌کشند و به زودی از صحنه روزگار محو خواهند شد، گفت: به زودی ملت‌های منطقه طعم آزادی و پیروزی را خواهند چشید و این ملت همانگونه که در جهاد خود استثنایی بود، پاداش الهی و استثنایی خود را دریافت خواهد کرد.
سردار «حسین زارع کمالی» فرمانده سپاه الغدیر یزد نیز در ابتدای این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، به حاضران در این مراسم خیرمقدم گفت و افزود: امروز امنیت کشور مرهون رادمردان و شیرزنانی است که در لبیک به فرمان امام و مقتدای خود خالصانه و عاشقانه و مجاهدانه در دفاع از اسلام و ارزش‌های آن جانفشانی کردند.
وی خاطرنشان کرد: امروز نیز نیروهای مسلح در کنار مسئولان خدوم و مردم ولایتمدار ما با توکل به خداوند منان و توسل به ائمه اطهار(ع)، تحت امر ولی فقیه و فرماندهی کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جهت حفظ جمهوریت و تمامیت ارزی کشورمان با همان روحیه اخلاص و جهادگونه در برابر منافقیت و استکبار جهانی خواهند ایستاد و با جهاد امید، جهاد خدمت‌رسانی و جهاد تبیین برای تحقق تمدن نوین اسلامی در جهت زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و سخنران ویژه مراسم رژه ملی بندرعباس به مناسبت هفته دفاع مقدس هم با تبریک ایام اظهار کرد: امروز همه ما مفتخریم که در سایه مکتب اسلام و قرآن و در سایه مکتب اهل بیت و سایه نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم باید از شهدای گرانقدری که در دوران دفاع مقدس، دفاع از حرم و شهدایی که در خلیج فارس با رژیم بعثی صدام و در مبارزه با نظام استکباری آمریکا افتخار آفریدند و به شهادت رسیدند درود بفرستیم.
وی افزود: در کنار آب‌های نیلگون خلیج فارس با شهدا و امام شهدا تجدید پیمان میکنیم که بر پایه و اصول انقلاب برای تحقق آرمان های آنان حرکت کرده و اقدام کنیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیروزی در دوران دفاع مقدس از معجزات جمهوری اسلامی بود چرا که جنگ تحمیلی در سالیان ابتدایی انقلاب در زمانی رخ داد که شاهد عدم انسجام لازم در نیروها بودیم و از سوی دیگر با یک دشمنی همه جانبه و یکپارچگی در ابر قدرت‌های آن زمان یعنی آمریکا و شوروی برای مقابله با ایران روبرو بودیم اما توانستیم از کشور دفاع کنیم.
وی تصریح کرد: دفاع مقدس شبیه یک معجزه بود چرا که همانگونه که کسی فکر نمی‌کرد انقلاب اسلامی به پیروزی برسد هیچ کس هم گمان نمی‌کرد با این میزان از همکاری دشمنان ایران شانسی برای پیروزی داشه باشد اما دو رکن مهم اراده و حضور مردم و فرماندهی امام راحل و حرکت مبتنی بر سنت‌های الهی سبب این پیروزی شد.
قالیباف گفت: اراده ملی مردمی مبتنی بر محاسبات و سنت‌های الهی رمز پیروزی ما در دفاع مقدس بود، ۳۱ شهریور به یاد دوران دفاع مقدس گرد هم می آییم و درسهای بزرگ آن دوران را به خود و نسل جوان یادآوری میکنیم.
وی ادامه داد: رمز پیروزی ما در جنگ تحمیلی مختص آن جنگ نبود و همیشه ثابت است و نیاز است ما همواره بر این مدار حرکت کنیم فرقی ندارد این جنگ، جنگ نرم، سخت، جنگ ترکیبی یا شناختی با آمریکا یا رژیم صهیونیستی باشد مطمئن باشید اگر در همین مسیر باشیم خداوند به ما وعده پیروزی داده است.
سخنران ویژه رژه ملی بندرعباس گفت: در کنار دشمنان خارجی و ظالمی که علیه ملت توطئه می‌کنند دشمن داخلی داریم این افراد می‌خواهند از اعتقادات به مبنای الهی سست شویم و از مبانی خود دست برداریم.
وی افزود: تحول مورد تاکید فرمانده کل قوا در همه مسائل است باید مداوم به دنبال خلاقیت و تحول باشیم نباید لحظه‌ای از این مسئله در عرصه‌های مختلف سیاسی اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی غفلت شود تحول منفعت مردم را در بر دارد و باید از هر اختلافی که سبب ضعف ما شود دوری کنیم.
رئیس مجلس تاکید کرد: باید از سرگرم شدن به حواشی دوری کنیم باید به متن بپردازیم به خدمت به مردم توجه کنیم و آن را اولویت قرار دهیم امروز مهم ترین وظیفه اثبات کارآمدی دین در اداره کشور است.
وی اظهار کرد: در جوار تنگه هرمز که تنگه‌ای راهبردی است قرار داریم بزرگترین مسئله‌ای که برای ایران قوی به آن نیاز داریم تمرکز بر تمدن سازی دریا پایه مورد تاکید رهبری است باید بر مسائل دریا پایه در ابعاد اقتصادی و نظامی توجه شود.
قالیباف گفت: این مسئله تمرکز بر تمدن سازی دریامحور را هم در مجلس و در آستانه تصویب برنامه هفتم هم مورد توجه قرار خواهیم داد چرا که معتقدیم این مسئله می‌تواند سبب تحول و سبب قوی شدن ایران شود.
وی ادامه داد: برای استفاده از این فرصت دریا محوری نیازمند برداشت و مسیر مشترک در بخش‌های مختلف از جمله قوای سه گانه و نیروهای مسلح هستیم باید به فهم مشترک رسیده و نقشه راه را ترسیم کنیم.
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختی خود را در قطع دست بیگانه و تکیه بر اداره ملی و مردمی می بینم، تقویت رابطه با کشورهای اسلامی اولویت قطعی سیاست خارجی ایران است و امروز هم شاهد این هماهنگی در میان کشورهای اسلامی حوزه خلیج فارس هستیم و امیدواریم این همکاری سبب رشد و توسعه منطقه و کشورهای اسلامی شود.
بیشتر بخوانید:
لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=211516

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰