تاریخ : پنجشنبه, ۲۴ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 13 June , 2024
2
کیهان نوشت؛

حمله به مقر منافقین؛ محصول گفت‌و‌گویی ۹۰ دقیقه‌ای!

  • کد خبر : 194629
  • 01 تیر 1402 - 10:39
حمله به مقر منافقین؛ محصول گفت‌و‌گویی ۹۰ دقیقه‌ای!
روزنامه کیهان نوشت: آیا آنچه دیروز در پاریس برای گروه‌های تروریستی رخ داد نمی‌تواند به این گفت‌و‌گوی تلفنی مرتبط باشد؟ آنچه در آلبانی برای این گروه تروریستی رخ داد چطور؟

جمهوریت-روزنامه کیهان پشت‌پرده لغو تجمع سالیانه منافقین در پاریس و حمله پلیس آلبانی به مقر آنان در این کشور را گفت‌وگوی تلفنی ۹۰ دقیقه‌ای رییسی با مکرون دانسته است.

کیهان نوشته است: می‌توان ریشه‌های تحولاتی را که امروز در پاریس یا آلبانی در جریان است را، در برخی تحولات مربوط به ۲۲ ماه اخیر دید.  همین‌جا به خبر مربوط به گفت‌و‌گوی تلفنی آقای رئیسی و ماکرون، رؤسای جمهور ایران و فرانسه هم باید توجه داشت. طبق اخباری که از این گفت‌و‌گو منتشر شده، طرفین چیزی بالغ بر ۹۰ دقیقه با یکدیگر صحبت کرده و بحث‌های مهم و جدی بینشان رد و بدل شده است. همین‌جا کمی مکث کنیم. حالا شما بفرمایید: «آیا آنچه دیروز در پاریس برای گروه‌های تروریستی رخ داد نمی‌تواند به این گفت‌و‌گوی تلفنی مرتبط باشد؟ آنچه در آلبانی برای این گروه تروریستی رخ داد چطور؟»

این روزنامه در پایان تاکید کرده است: وقتی کشوری جایگاهش را پس گرفت و به اقتدار منطقه‌ای‌اش افزود، شنیدن یورش به لانه تروریست‌ها در آلبانی از سوی نظامیان آلبانی یا مفتضح شدن همین تروریست‌ها در آن یکی لانه یعنی در پاریس، نباید تعجب‌برانگیز باشد. خبرهای تعجب‌برانگیز هنوز منتشر نشده است!

بیشنر بخوانید

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=194629

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰