تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
3

ضارب روحانی تهرانی شناسایی و بازداشت شد

  • کد خبر : 193425
  • 26 خرداد 1402 - 12:53
ضارب روحانی تهرانی شناسایی و بازداشت شد
در پی حمله یک فرد با جسم تیز به یک روحانی در خیابان رودکی تهران و متواری شدن وی در روز دوشنبه، با انجام تحقیقات صورت گرفته شب گذشته این فرد شناسایی، دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

جمهوریت-در پی حمله یک فرد با جسم تیز به یک روحانی در خیابان رودکی تهران و متواری شدن وی در روز دوشنبه، با انجام تحقیقات صورت گرفته شب گذشته این فرد شناسایی، دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

به گزارش فارس ، در پی حمله یک فرد با جسم تیز به یک روحانی در خیابان رودکی تهران و متواری شدن وی در روز دوشنبه، دادستان تهران برای شناسایی و دستگیری این فرد به ضابط قضایی دستور ویژه تحقیق و بررسی داد.

با انجام تحقیقات صورت گرفته شب گذشته این فرد شناسایی، دستگیر و تحویل مقام قضایی شد.

صبح روز دوشنبه حجت الاسلام جابر رضایی امام جماعت سازمان بازنشستگی شهرداری در خیابان رودکی هدف ضربات شئی نوک تیز قرار گرفت.

بررسی حکایت از آن داشت که این روحانی ۴۱ ساله پس از خارج شدن از مترو برای تمدید قرار داد به محل کارش در حال حرکت بود که پسر جوان در خیابان رودکی وی را از ناحیه گردن هدف ضربات جسم نوک تیزی قرار داد و پا به فرار گذاشت.

در تحقیقات مشخص شد که پسر جوان امام جماعت سازمان بازنشستگی شهرداری را از داخل مترو تعقیب کرده و در یک فرصت مناسب به جابر رضایی حمله کرده است که روحانی جوان از ناحیه گردن به صورت سطحی مصدوم و به بیمارستان امام منتقل شد.

بنابراین گزارش، ضارب پس از حمله به داخل مترو بازگشته و پا به فرار گذاشت.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=193425

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰