تاریخ : سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 April , 2024
2
معاون دانشگاه آزاد:

تذکر اساتید به دانشجویانی که کشف حجاب می‌کنند

  • کد خبر : 191924
  • 19 خرداد 1402 - 14:11
تذکر اساتید به دانشجویانی که کشف حجاب می‌کنند
مسئول اجرایی سازی بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد در نامه ای تاکید کرد: اساتید ضروری است از باب حفظ حقوق عامه و تضمین کیفیت یادگیری، به افرادی که مبادرت به کشف حجاب در کلاس درس یا نقض سایر موارد مندرج در دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری می‌نمایند تذکر دهند. معاونت‌های آموزش موظفند این موضوع را با اساتید طرح نمایند.

جمهوریت-مسئول اجرایی سازی بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد در نامه ای تاکید کرد: اساتید ضروری است از باب حفظ حقوق عامه و تضمین کیفیت یادگیری، به افرادی که مبادرت به کشف حجاب در کلاس درس یا نقض سایر موارد مندرج در دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری می‌نمایند تذکر دهند. معاونت‌های آموزش موظفند این موضوع را با اساتید طرح نمایند.

به گزارش انتخاب،مسئول اجرایی سازی بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی دانشگاه آزاد در نامه ای تاکید کرد اساتید باید به دانشجویانی که کشف حجاب می کنند، تذکر دهند.

متن نامه به شرح زیر است؛

رؤسای محترم استان‌ها و واحدهای ویژه

با سلام و احترام؛

چنانچه مستحضرید در بیانیه رسالت تعلیم و تربیت اجتماعی ریاست دانشگاه در موضوع آراستگی و شئون رفتاری در کنار تاکید بر تبیین و نقش آفرینی همگانی در این موضوع مهم به عنوان اصل و قاعده و وظیفه اصلی، در برخورد با موارد احتمالی که دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری توسط افرادی مراعات نشود، سه سطح از کنش در نظر گرفته شده است. در سطح اول در کلاس و توسط اساتید.

در سطح دوم در محیط دانشگاه و با محوریت معاونت‌های فرهنگی دانشجویی و کمک حراست و در سطح سوم در موارد ناهنجاری بیّن و فساد سیستماتیک توسط حراست.

در سطح اول و نقش اساتید در کلاس درس، توجه عزیزان را به چند نکته جلب می‌کنم و بر اجرای آنها تاکید می‌نمایم:

۱- اساتید ضروری است از باب حفظ حقوق عامه و تضمین کیفیت یادگیری، به افرادی که مبادرت به کشف حجاب در کلاس درس یا نقض سایر موارد مندرج در دستورالعمل آراستگی و شئون رفتاری می‌نمایند تذکر دهند. معاونت‌های آموزش موظفند این موضوع را با اساتید طرح نمایند.

۲- چنانچه احتمالاً دانشجویی نسبت به تذکر استاد بی توجهی کرد، استاد ضروری است اسامی را ثبت و در اختیار گروه آموزشی قرار دهد.

۳- گروه آموزشی موظف است اسامی را در اختیار معاونت آموزشی قرار دهد و معاونت آموزشی در اختیار دبیرخانه کمیته انضباطی قرار دهد.

انتظار اساتید، اکثریت قاطع دانشجویان عزیز و خانواده‌های معززشان از همه ما آن است که محیط دانشگاه محیطی آراسته باشد و خصوصاً دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که با افتخار در سبد خانوارشان برای تحصیلات دانشگاهی هزینه می‌کنند بتوانند در چنین محیطی آراسته، علم آموزی کنند و امروز ذخیره‌ای ارزشمند از آمادگی علمی، ایمانی، مهارتی و اجتماعی برای فردای درخشانشان فراهم آورند.

بر این اساس، با هر نوع بی توجهی احتمالی به این مفاد ۴ گانه حسب ضوابط قانونی برخورد خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=191924

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰