تاریخ : شنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 22 June , 2024
8

قطار عیاشی رهبر کره شمالی کلید راز اوست؟

  • کد خبر : 92536
  • 10 اردیبهشت 1399 - 12:32
قطار عیاشی رهبر کره شمالی کلید راز اوست؟

جمهوریت: قطاری لاکچری که واگن‌هایش برای لذت بردن و عیاشی “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی در نظر گرفته شده‌اند: از حرمسرایی با دختران متعدد برای سرگرم شدن او تا شراب‌های مرغوب و خرچنگ تازه. اکنون که ادعا می‌شود که کیم فوت کرده است آیا کلید این راز را باید در آن قطار جستجو کرد؟ […]

جمهوریت: قطاری لاکچری که واگن‌هایش برای لذت بردن و عیاشی “کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی در نظر گرفته شده‌اند: از حرمسرایی با دختران متعدد برای سرگرم شدن او تا شراب‌های مرغوب و خرچنگ تازه. اکنون که ادعا می‌شود که کیم فوت کرده است آیا کلید این راز را باید در آن قطار جستجو کرد؟

به گزارش آفتاب‌نیوز؛ روزنامه “دیلی میل” با اشاره به اینکه دیکتاتور‌ها اصولا از قطار‌های‌شان لذت می‌برند می‌نویسد: “هیتلر قطار “امریکا” را داشت که قطاری قوی و مجهز به تجهیزات ضدهوایی بود و به عنوان سنگری متحرک در جریان جنگ جهانی دوم محسوب می‌شد و “موسولینی” رهبر فاشیست ایتالیا و “استالین” رهبر شوروی کمونیست هر دو با قطار‌هایی لوکس مسافت‌های طولانی را سفر می‌کردند. اکنون کیم جونگ اون” رهبر کره شمالی قطار سبز رنگی دارد و می‌تواند ۳۷ مایل در ساعت را با آن بپیماید. قطار او هفته گذشته در نزدیکی عمارت خصوصی‌اش در نزدیکی ساحل “وونسان” دیده شد. تصویر گرفته شده از حضور این قطار توسط ماهواره‌های جاسوسی امریکایی مخابره شدند. امریکا به دنبال یافتن شواهدی است تا متوجه شود که کیم زنده است یا خیر.

شایعات درباره فوت کیم از ۱۵ آوریل مطرح شدند زمانی که او در مراسم بزرگداشت “کیم ایل سونگ” پدربزرگ‌اش، اولین رهبر کمونیست کره شمالی شرکت نکرد. گفته شده که اضافه وزن کیم به همراه استعمال دخانیات توسط او و یا عمل جراحی اضطراری قلب، خطراتی احتمالی را برای سلامتی او به وجود آورده‌اند. تا زمان حل این معما رصد مسیر حرکت قطار خصوصی او از سوی کره جنوبی و امریکا به عنوان مهم‌ترین نشانه اثبات در قید حیات بودن یا نبودن کیم در نظر گرفته می‌شود”.

“دیلی میل” در ادامه می‌نویسد:”از سال ۲۰۱۵ میلادی به این سو، هیئتی دختران مدنظر کیم برای حضور در تیم دختران سرگرم‌کننده‌اش در قطار را گزینش کرده و مورد آزمایش قرار می‌دهد تا مطمئن شود آنان هنوز باکره هستند. اگر در آزمون پذیرفته شدند ۱۴۰۰ پوند به هر یک از آنان داده می‌شود که مبلغی زیاد در کره شمالی قلمداد می‌شود و سپس به تیم “جیپئومچو” می‌پیوندند تا به وسیله‌ای برای لذت بردن کیم تبدیل شوند”.

این روزنامه اشاره می‌کند که جنس صندلی‌های قطار کیم از چرم است و اتاق‌های کنفرانس آن سفید رنگ بوده و اتاق کاری با تلویزیون ماهواره‌ای در آن وجود دارد. همچنین، شراب و خرچنگ نیز در آنجا برای کیم سرو می‌شوند. او به قدری این قطار را دوست دارد که سفرهایش را با آن انجام داده از جمله به چین و روسیه و فرش قرمزی مقابل قطار برایش پهن شده است. خطوطی که قطار در آن حرکت می‌کند باید عاری از هرگونه ترافیک حمل و نقل باشد و اطلاعات مربوط به مقصد قطار تنها در اختیار مقام‌های قابل اعتماد هستند. پس از پیاده شدن از قطار، کیم سوار مرسدس بنز می‌شود که محافظانی آن را احاطه کرده‌اند. برخلاف پدرش کیم جونگ ایل و استالین که رهبرانی بودند که علاقه‌ای به سفر با هواپیما نداشتند و از آن می‌ترسیدند برای کیم جونگ اون، سفر با هواپیما نیز لذت بخش است و یک فروند هواپیمای مدل ایلیوشین روسی در اختیار اوست.

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=92536

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰