تاریخ : شنبه, ۵ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 24 February , 2024
1

دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان در فضای مجازی، در دزفول

  • کد خبر : 26789
  • 28 دی 1397 - 22:09
دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان در فضای مجازی، در دزفول

به گزارش جمهوریت ; سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول گفت: در پی شکایت احدی از شهروندان در خصوص انتشار تصاویر خصوصی وی در فضای مجازی، شناسایی و دستگیری عامل انتشار بصورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت. به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، سرهنگ عیدی اظهار داشت: ماموران پلیس فتا با انجام اقدامات […]

به گزارش جمهوریت ;

دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی شهروندان در فضای مجازی، در دزفول

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول گفت: در پی شکایت احدی از شهروندان در خصوص انتشار تصاویر خصوصی وی در فضای مجازی، شناسایی و دستگیری عامل انتشار بصورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اهواز، سرهنگ عیدی اظهار داشت: ماموران پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و مهندسی اجتماعی صورت گرفته در فضای مجازی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم استان های شمالی کشور شدند و پس از هماهنگی با مرجع قضائی با انجام شگردهای خاص پلیسی، نامبرده به دزفول هدایت شده و سپس در یکی از نقاط این شهرستان دستگیر و گوشی موبایل و تجهیزات الکترونیکی وی نیز کشف شد.

وی افزود: پس از انجام بازجویی های فنی و ارائه مستندات متهم به بزه خود اعتراف و انگیزه خود را اختلافات قبلی خانوادگی عنوان کرد.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول در خاتمه ضمن اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی، بیان کرد: شهروندان از ارسال تصاویر خصوص و خانوادگی خود در فضای مجازی جدا خودداری کنند تا مورد تهاجم افراد سودجو و فرصت طلب قرار نگیرند.

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=26789

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰