تاریخ : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 21 May , 2024
1

وکیل تتلو: موکلم در زندان شعری در مدح امیرالمومنین سروده

  • کد خبر : 235780
  • 17 اردیبهشت 1403 - 13:54
وکیل تتلو: موکلم در زندان شعری در مدح امیرالمومنین سروده
وکیل مدافع تتلو ضمن اشاره به رضایت از روند قضایی پرونده موکلش، از ندامت و توبه وی در زندان و اقدام به سرودن شعری در مدح امیرالمومنین توسط این خواننده خبر داد.

جمهوریت – الهام رحیمی‌فر ( وکیل امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو ) در گفت و گویی از آخرین وضعیت پرونده موکلش خبر داد و تاکید کرد: تتلو در همین ایام در زندان هم در حال ادامه فعالیت هنری خود بوده و شعری در مدح حضرت علی نوشته است که امیدوار است برایش آهنگی بسازد.

دادگاه فرصت کافی برای دفاع به امیر تتلو داده است

پرونده امیر تتلو یکی از جنجالی‌ترین پرونده‌های قضایی است که تا به‌ حال دو جلسه آن برگزار شده است.

الهام رحیمی‌فر ( وکیل دادگستری ) تاکید کرد: دادگاه فرصت کافی برای دفاع را به موکلم داده است و وی در جلسه رسیدگی در تمام موارد اتهامی، توضیح داد و از خود دفاع کاملی مطرح کرد.

این وکیل دادگستری افزود: خانواده‌ امیرحسین مقصودلو برای ملاقات با او منعی ندارند و چند مرتبه نیز ملاقات داشته اند که دیدارشان در دادگاه رسانه ای شد.

وکیل تتلو : با تمام توان از موکلم دفاع خواهم کرد

رحیمی‌فر با اشاره به رضایت از روند دادگاه اظهار کرد: با توجه به این‌که مرجع قضایی هنوز تصمیم نهایی را اتخاذ نکرده، نمی توان درباره روند پایانی دادگاه اظهار نظر کرد.

وکیل دادگستری رحیمی فر در ادامه گفت: علی رغم اینکه نتیجه رسیدگی به پرونده تتلو قابل پیش بینی نیست، با تمام توان از موکلم دفاع خواهم کرد و امیدوارم تصمیم شایسته ای در خصوص موکلم اتخاذ شود.

هیچ ممنوعیتی در پیگیری پرونده و صحبت با موکلم ندارم

این وکیل دادگستری تصریح کرد: موکلم در مواردی که خلاف اخلاق بوده و مورد پذیرش خودش و جامعه نبوده، « اظهار ندامت و توبه » کرده و در رفتارش نیز مشهود است؛ چنان که در ایام بازداشت در زندان، در حال ادامه فعالیت هنری خود است و شعری « در مدح امیرالمومنین » نیز سروده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: هیچ ممنوعیتی در پیگیری پرونده و صحبت با موکلم ندارم و تمام مواردی هم که به دادگاه اعلام کردیم، پیگیری شده و هیچ مشکلی نداشتیم.

بیشتر بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=235780

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰