تاریخ : سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 21 May , 2024
1

توضیح زاکانی درباره کمک شهرداری تهران به طرح پلیس پیرامون حجاب

  • کد خبر : 235418
  • 12 اردیبهشت 1403 - 17:28
توضیح زاکانی درباره کمک شهرداری تهران به طرح پلیس پیرامون حجاب
زاکانی درباره چگونگی کمک شهرداری در طرح نور گفت: ما به هر کسی که هر کاری را در راستای خدمتش در شهر بخواهد انجام دهد، کمک می‌دهیم به معلمان هم کمک می‌دهیم به همه کمک می‌کنیم. وی افزود: اینکه چطور به خدمت نیاز داشته باشند نیازشان را آنها اعلام می کنند وظیفه ما مشخص است طبق وظیفه خودمان به هر کسی در شهر خدمت کند کمک می‌کنیم.

جمهوریت–شهردار تهران گفت: عده‌ای علاقه دارند یک عده خاصی در این کشور سود کنند و عموم مردم ضرر کنند و این خوب نیست و از انسانیت هم به دور است.

علیرضا زاکانی در پایان جلسه هیات دولت با حضور در جمع خبرنگاران درباره قرارداد خرید واگن مترو از یک شرکت چینی گفت: یک عده نمی‌خواهند مردم سود کنند و  قبلا هم گفته‌ام عده‌ای علاقه دارند یک عده خاصی در این کشور سود کنند و عموم مردم ضرر کنند و این خوب نیست و از انسانیت هم به دور است.

وی درباره تاخیر خط متروی تهران- کرج گفت: باید این را بپرسم.

زاکانی درباره چگونگی کمک شهرداری در طرح نور گفت: ما به هر کسی که هر کاری را در راستای خدمتش در شهر بخواهد انجام دهد، کمک می‌دهیم به معلمان هم کمک می‌دهیم به همه کمک می‌کنیم.

وی افزود: اینکه چطور به خدمت نیاز داشته باشند نیازشان را آنها اعلام می کنند وظیفه ما مشخص است طبق وظیفه خودمان به هر کسی در شهر خدمت کند کمک می‌کنیم نظام خدمت خود را بر اساس نظام مشارکتی گذاشته ایم و با مشارکت مردم و مشارکت نهادها و دستگاه‌ها کار را پیش می بریم اگر هم هر کسی نیاز داشته باشد به ما می گوید چه خدمتی می توانیم به او ارائه کنیم و این کار را انجام می‌دهیم.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=235418

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰