تاریخ : چهارشنبه, ۵ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 April , 2024
0

دفاع جالب حسین شریعتمداری از خانم مجری شکبه خبر

  • کد خبر : 231320
  • 20 اسفند 1402 - 12:11
دفاع جالب حسین شریعتمداری از خانم مجری شکبه خبر
شواهد موجود حکایت از آن دارند که خانم مجری برنامه از شخصیت متین، متدین و محترمی برخوردارند، ولی مجری مخصوصاً در این‌گونه برنامه‌ها از طریق گوشی، با سر دبیر و مسئول برنامه در تماس است و سفارش‌های ایشان را اجرا می‌کند.

جمهوریتحسین شریعتمداری سردبیر روزنامه کیهان ضمن روایت آنچه در برنامه اخیر شبکه خبر با حضور حمید رسایی و حضور تلفنی محسن زنگنه گذشت، نوشت:

برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری که بی‌تردید یکی از برنامه‌های موفق صدا و سیماست از آقایان حمید رسائی منتخب مردم تهران و محسن زنگنه منتخب مردم تربت حیدریه برای حضور در برنامه دعوت کرده بود. موضوع بحث «انتظارات و خواسته‌ها از منتخبان مجلس دوازدهم» بود. ولی چند دقیقه بعد از شروع برنامه، موضوع آن تغییر کرد و دامن زدن به دعوا‌های سیاسی و تلخ کردن شیرینی انتخابات در کام مردم! به موضوع اصلی برنامه تبدیل شد! انگار نه انگار که همین چند ساعت قبل رهبر معظم انقلاب بر اجتناب از این اقدام خسارت‌آفرین توصیه کرده بودند! …

حالا به بخشی از مکالمات رد و بدل شده در این برنامه توجه کنید؛

آقای رسائی: «این که از سخن من، بیان من، صفحات مجازی من نباید دعوا برداشت شود حرف درستی است، ولی الان یک سری صفحات مجازی دیگر هستند که اگر نخ آن صفحات مجازی را بگیرید می‌رسد به بعضی آدم‌ها». این‌جا بر اساس روال شناخته شده صدا و سیما انتظار آن بود که مجری محترم تاکید کند از نام بردن این آدم‌ها خود‌داری کنید. ولی خانم مجری، برخلاف این روال می‌پرسد: به کی (کدام آدم‌ها؟). آقای رسائی می‌گوید: اتفاقاً می‌رسد به بعضی آدم‌ها که دنبال رئیس شدن هستند! مجری می‌پرسد: چه کسانی؟

همین مبهم صحبت کردن شما ممکن است اختلاف ایجاد کند؟! رسائی: من الان اسم بیاورم شما می‌گویید این حق و حقوق ایجاد کرد برای یک نفر. مجری می‌گوید: خُب با سند که اسم بیاورید دیگر مشکلی نیست! رسائی: مثل روز روشن است دیگر، الان بعضی از خبرگزاری و… مجری: خُب این که مثل روز روشن است را بگویید! … رسائی: بگویم؟! مجری: بله‌… رسائی: روزنامه جوان. خبرگزاری تسنیم و‌… مجری: متعلق به کیست؟ رسائی: مردم بروند سرچ کنند. مجری: آقای رسائی متعلق به کیست؟ رسائی: آقای قالیباف و‌…»

گویی تهیه‌کنندگان برنامه اصرار دارند که موارد و نمونه‌های اختلافات و دعوا‌های سیاسی مطرح شود! و در پاره‌ای از موارد که آقای رسائی از ذکر نام افراد و یا طرف‌های مقابل خودداری می‌کند، با اصرار از ایشان می‌خواهند که «مبهم»! صحبت نکند و از افراد اسم ببرد!

شواهد موجود حکایت از آن دارند که خانم مجری برنامه از شخصیت متین، متدین و محترمی برخوردارند، ولی مجری مخصوصاً در این‌گونه برنامه‌ها از طریق گوشی، با سر دبیر و مسئول برنامه در تماس است و سفارش‌های ایشان را اجرا می‌کند. از این روی انتظار آن است که مسئولان و مدیران ارشد سازمان صدا و سیما، از کنار این رخداد ناپسند و خسارت‌بار به آسانی عبور نکنند و برای پیشگیری از تکرار این‌گونه رخدادها، ماجرای یاد شده را مورد بررسی دقیق قرار بدهند.

یشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=231320

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰