تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1
نماینده ولی فقیه در سپاه:

امام زمان ما مالک اشتری دارد که به معنای واقعی زمینه‌سازی ظهور را انجام می‌دهد

  • کد خبر : 228804
  • 22 بهمن 1402 - 15:09
امام زمان ما مالک اشتری دارد که به معنای واقعی زمینه‌سازی ظهور را انجام می‌دهد
عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در اجتماع پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن کرمان اظهار داشت: ۲۲ بهمن بعثتی دوباره بود و ما امروز خدا را شاکر هستیم که امام زمان ما مالک اشتری دارد که به معنای واقعی زمینه‌ساز ظهورآور را انجام می‌دهد.

جمهوریت -نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: ملت ما شهید می‌دهد، اما جلوی دشمن می‌ایستد و اراده خود را حفظ می‌کند و در موضع انقلابی گرفتار تردید نمی‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در اجتماع پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، اظهار داشت: ۲۲ بهمن بعثتی دوباره بود و ما امروز خدا را شاکر هستیم که امام زمان ما مالک اشتری دارد که به معنای واقعی زمینه‌ساز ظهورآور را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه خدا نعمت ملتی با بصیرت را به ما داده است؛ ملتی که تمام تلاش‌ها و توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان را دفع می‌کند، افزود: ملت ما شهید می‌دهد، اما جلوی دشمن می‌ایستد و اراده خود را حفظ می‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن بداند ما در مکتب امام حسین (ع) تربیت شدیم و در برابر دشمن، تمام عزیزان خود را می‌دهیم، اما تسلیم نمی‌شویم، گفت: ملت ما در موضع انقلابی گرفتار تردید نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه درود خدا بر این مردم که از امت پیامبر (ص) بهتر عمل کرد و مومنان واقعی این ملت هستند، بیان کرد: دنیای استکبار هر چه می‌خواهد بکند، اما بداند که مردم ما خدا را دارند

بیشتر بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=228804

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰