تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1
وزیر آموزش و پرورش:

یک میلیون دانش‌آموز به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند

  • کد خبر : 228720
  • 21 بهمن 1402 - 21:29
یک میلیون دانش‌آموز به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند
رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در بازدید از یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری از طریق بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان کار بی‌سابقه برای اعزام یک میلیون دانش آموز در اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت برنامه ریزی شده است.

جمهوریت -وزیر آموزش و پرورش گفت: یک میلیون دانش‌آموز به اردوهای “راهیان نور و ‌پیشرفت” اعزام می‌شوند.

رضامراد صحرایی، امروز در بازدید از یادمان شهدای عملیات والفجر هشت اروندکنار اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری از طریق بسیج دانش‌آموزی و فرهنگیان کار بی‌سابقه برای اعزام یک میلیون دانش آموز در اردوهای راهیان نور و راهیان پیشرفت برنامه ریزی شده است.

وی افزود:دانش‌آموزان با حضور در مناطق عمیاتی هشت سال دفاع مقدس به صورت پیوسته واقعیت‌های دفاع مقدس را درک و با معنویت و پیشرفت کشور از نزدیک آشنا می‌شوند.

صحرایی اظهار کرد: دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور به صورت حضوری و میدانی ثمره ایستادگی رزمندگان را می‌بینند و در اردوهای راهیان پشرفت با میراث امام و خون شهدا که چگونه به عزت، استقلال و شکوفایی کشور منتهی شده آشنا می‌شوند.

وی افزود: یادگیری موقعیتی دانش‌آموزان باعث درک روشن آنها از واقعیت‌هاست که با کتاب‌ها و یا در فیلم‌ها قابل انتقال نیست لذا باید در موقعیت قرار بگیرند تا درک درستی پیدا کنند.

وزیر آموزش و پروش گفت: امروز ایمان، علم و امید به عنوان مثلثی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در حال شکل‌گیری است و حضور دانش‌آموزان در اردوهای راهیان نور و پیشرفت باعث خنثی کردن همه توطئه‌های دشمنان در فضای مجازی و جنگ ترکیبی است.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=228720

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰