تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
3

جانشین فرمانده سپاه: از تک تک نفراتی که به خارج می‌روند، چه پزشک و چه پرستار مطلع هستیم

  • کد خبر : 221953
  • 17 آذر 1402 - 15:08
جانشین فرمانده سپاه: از تک تک نفراتی که به خارج می‌روند، چه پزشک و چه پرستار مطلع هستیم
سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه می گوید از تک تک نفراتی که به خارج می‌روند چه پزشک و چه پرستار مطلع هستیم حتی می‌دانیم چه بیمارستانی می‌روند و چقدر حقوق می‌گیرند.

جمهوریت-سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه می گوید از تک تک نفراتی که به خارج می‌روند چه پزشک و چه پرستار مطلع هستیم حتی می‌دانیم چه بیمارستانی می‌روند و چقدر حقوق می‌گیرند. چون بیشتر از همه مطلع هستیم خیلی بیشتر از همه غصه می‌خوریم.

سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه می گوید به صورت مسلم حتی اگر یک پرستار و پزشک برود این زیاد است. حتی یک نفر هم زیاد است چه برسد به تعدادی که بیشتر از اینها از آن یاد می‌شود.

او در جمع دانشجویان افزود: از تک تک نفراتی که به خارج می‌روند چه پزشک و چه پرستار مطلع هستیم حتی می‌دانیم چه بیمارستانی می‌روند و چقدر حقوق می‌گیرند. چون بیشتر از همه مطلع هستیم خیلی بیشتر از همه غصه می‌خوریم.

فدوی گفت: از آن طرف برنامه ریزی وجود دارد که این طور شود صرفا نیاز افراد نیست. مجموعه‌ای وجود دارد که کار می‌کند پزشک و پرستار و دانشجو مهاجرت کنند و بروند. الان بین حق و باطل دعواست. در هر جنگی هم ستون پنجم وجود دارد و کار می‌کند.

او ادامه داد: رفت و آمدها و مهاجرت همیشه در همه عالم وجود داشته، طبیعی است و بعضی مواقع یک موضوعی بیش از اندازه معمولی می‌شود که به خاطر همان جنگ است.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=221953

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰