تاریخ : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Monday, 20 May , 2024
7

وحیدی:حملات به آمریکا ربطی به ایران ندارد

  • کد خبر : 217696
  • 10 آبان 1402 - 17:29
وحیدی:حملات به آمریکا ربطی به ایران ندارد
وزیر کشور با اعلام اینکه مردم کشورهای مسلمان که نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی‌تفاوت باشند، یادآور شد: به تعبیر رهبر انقلاب، ممکن است مسلمانان منطقه بی‌تاب شده و براساس احساس مسئولیت خود اقدامی کنند .

جمهوریت-وزیر کشور با اعلام اینکه مردم کشورهای مسلمان که نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی‌تفاوت باشند، یادآور شد: به تعبیر رهبر انقلاب، ممکن است مسلمانان منطقه بی‌تاب شده و براساس احساس مسئولیت خود اقدامی کنند .

احمد وحیدی  درباره اتهام آمریکا به ایران در مورد حملات نیروهای مخالف آمریکا به پایگاه‌های این کشور در عراق و سوریه، اظهار کرد: اسرائیل با چراغ سبز آمریکا این جنایات را در غزه انجام می دهد و آمریکا این جنگ را مدیریت می کند. طبیعی است که مسلمانان نسبت به ظلمی که مردم غزه می شود، ناراحت هستند و امریکا باید بداند اقداماتش بی پاسخ نمی ماند. همه نگران هستند و ممکن است هرجایی آنها را به عنوان مقصر اصلی مورد هدف قرار دهند که ربطی به ایران ندارد. قبلا به صورت علنی به آن‌ها تذکر داده شد که جلو کشتار بی‌رحمانه را بگیرید و حمایت نکنید.

وی افزود: مردم کشورهای مسلمان نمی‌توانند نسبت به سرنوشت مظلومان فلسطین بی‌تفاوت باشند و به تعبیر رهبر انقلاب، ممکن است مسلمانان منطقه بی‌تاب شده و براساس احساس مسئولیت خود اقدامی کنند و این اقدام خیلی طبیعی است و هیچ ربطی به ایران ندارد.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=217696

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰