تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
2
روزنامه همشهری مدعی شد:

انتشار اخبار مربوط به مهدی یراحی، جواد روحی و درگیری راننده اسنپ برای تحت‌الشعاع قرار دادن اربعین بود

  • کد خبر : 209062
  • 13 شهریور 1402 - 21:50
انتشار اخبار مربوط به مهدی یراحی، جواد روحی و درگیری راننده اسنپ برای تحت‌الشعاع قرار دادن اربعین بود
روزنامه همشهری نوشت: رسانه‌های معاند تلاش کردند با جریان‌سازی‌های موازی و با استفاده از اخبار کذب و همچنین کشته‌سازی، اخبار راهپیمایی اربعین را تحت‌تأثیر قرار دهند.

جمهوریت-روزنامه همشهری نوشت: رسانه‌های معاند تلاش کردند با جریان‌سازی‌های موازی و با استفاده از اخبار کذب و همچنین کشته‌سازی، اخبار راهپیمایی اربعین را تحت‌تأثیر قرار دهند.

به گزارش اعتماد آنلاین،روزنامه همشهری ماجرای مهدی یراحی، جواد روحی و درگیری راننده اسنپ با زن جوان را به اربعین ربط داده و انتشار این اخبار از سوی رسانه‌ها را برای تحت‌الشعاع قرار گرفتن پیاد‌ه‌روی اربعین تفسیر کرده است!

رسانه‌های معاند تلاش کردند با جریان‌سازی‌های موازی و با استفاده از اخبار کذب و همچنین کشته‌سازی، اخبار راهپیمایی اربعین را تحت‌تأثیر قرار دهند. ماجرای دستگیری مهدی یراحی و انتشار عکس‌های مربوط به لحظه بازداشت او، بهانه دیگری برای فضاسازی‌های تازه ضدانقلاب بود که رویکرد کمرنگ جلوه دادن شکوه بی‌بدیل راهپیمایی عظیم اربعین را دنبال می‌کرد.

این روزنامه در ادامه نوشته است: وارونه‌نمایی و قلب واقعیت ماجرای فوت جواد روحی- از متهمان اغتشاشات۱۴۰۱- یکی از دستورکارهایی بود که در چارچوب رویکرد نخ‌نمای «کشته‌سازی» برای تحت‌الشعاع قراردادن عظمت راهپیمایی اربعین۱۴۰۲ و انحراف افکار عمومی، از سوی رسانه‌های معاند مورد استفاده قرار گرفت.

همشهری درگیری فیزیکی راننده اسنپ با یک زن را نیز به این ماجرا ربط داده و نوشته است: رسانه‌ها و جریا‌ن‌های معاند تلاش کردند اینگونه جلوه ‌دهند که این درگیری بر سر موضوع حجاب بوده و راننده به‌دلیل بی‌توجهی مسافر به تذکر رعایت حجاب، دختر جوان را مورد ضرب و شتم قرار داده ‌است. هشتگ‌سازی‌ها با هدف تحت‌الشعاع قرار دادن اخبار راهپیمایی‌ اربعین در حالی ادامه داشت که با دستگیری راننده خاطی، مشخص شد درگیری به‌دلیل روشن نکردن کولر از سوی راننده آغاز شده ‌است.

بیشتر بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=209062

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰