تاریخ : چهارشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 12 June , 2024
6
رئیس کمیسیون قضایی مجلس:

ممانعت از ورود آقایان به واگن بانوان در مترو، امنیت خانمها را افزایش می‌دهد

  • کد خبر : 204039
  • 12 مرداد 1402 - 12:31
ممانعت از ورود آقایان به واگن بانوان در مترو، امنیت خانمها را افزایش می‌دهد
موسی غضنفر‌آبادی رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، ضمن حمایت از اقدام شهرداری در ممانعت از ورود آقایان به واگن بانوان در مترو گفت: امنیت خانم‌ها با اجرای طرح ممانعت ورود آقایان به واگن ویژه بانوان بالاتر خواهد رفت.

جمهوریت– رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس، ضمن حمایت از اقدام شهرداری در ممانعت از ورود آقایان به واگن بانوان در مترو گفت: امنیت خانم‌ها با اجرای طرح ممانعت ورود آقایان به واگن ویژه بانوان بالاتر خواهد رفت.

حجت الاسلام والمسلمین موسی غضنفر‌آبادی نماینده بم و بروات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای طرح ممانعت از ورود آقایان به واگن ویژه بانوان در ایستگاه‌های متروی از سوی شهرداری تهران گفت: این طرح عفیفانه و مورد استقبال همگان است. خانم‌های شهر همگی مطالبه‌گر این موضوع بودند که از حضور آقایان در واگن‌های خانم‌ها جلوگیری شود.

وی ضمن حمایت از این اقدام شهرداری تهران افزود: اقدام شهرداری بسیار مناسب است. حرکت پسندیده شهرداری باعث خواهد شد؛ این فرهنگ در کشور ما ادامه یابد‌.

رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت خانم‌ها با اجرای طرح ممانعت ورود آقایان به واگن ویژه بانوان بالاتر خواهد رفت.

شهرداری تهران از روز دوشنبه هشتم مرداد ماه  طرح ممانعت از ورود آقایان به واگن ویژه بانوان در ایستگاه‌های مترو را اجرایی کرده است.

در همین راستا درب شیشه‌‌ای جدا کننده بین واگن‌های قسمت بانوان و آقایان نصب شده است. علاوه بر این ماموران مترو با استقرار در در‌‌ب‌های اصلی قطار از ورود آقایان به قسمت بانوان جلوگیری می کنند.

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=204039

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰