تاریخ : شنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Saturday, 18 May , 2024
6

واکنش مشاور لاریجانی به ادعای رئیسی مبنی بر تلاش برای تاییدصلاحیت

  • کد خبر : 194642
  • 01 تیر 1402 - 11:56
واکنش مشاور لاریجانی به ادعای رئیسی مبنی بر تلاش برای تاییدصلاحیت
مشاور علی لاریجانی ادعای ابراهیم رییسی مبنی بر تلاش او برای تاییدصلاحت رییس پیشین مجلس را رد کرد.

جمهوریت –منصور حقیقت پور، مشاور علی لاریجانی درباره ادعای رییسی مبنی بر تلاش برای تأیید  لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت‌وگو کرده است.

بخش‌های مهم این گفت‌وگو را در ادامه می‌خوانید:

من هیچ خبری از این قضیه نداریم، حتی اخباری داریم خلاف این را نشان می دهد. اگر آقای رئیسی مستنداتی دارد که از عدم تأیید صلاحیت آقای دکتر علی لاریجانی رنجیده شده و ورود کرده تا کمک کند آقای لاریجانی تأییدصلاحیت شود، خیلی ممنون و خوشحال می شویم که اگر نامه نگاری کردند، جلسه گذاشتند یا به کسی توصیه کردند برای تنویر افکارعمومی اعلام و منتشر کنند چون اگر آقای رئیسی این اقدامات را انجام داده، قطعا اقدامات شایسته و پسندیده بوده است.
امیدواریم آقای رئیسی مستنداتش را درباره تلاش برای تأیید نامزدهای ردصلاحیت شده بدهد شاید ما اشتباه شدیم. در واقع ما چیزی درباره اینکه آقای رئیسی در دفاع از ردصلاحیت شدها مشخصا درباره تأیید آقای لاریجانی ورود کرده باشد ندیدم و نشنیدیم. حداقل خودشان این موضوع را در انتخابات می گفتند که برای تأیید صلاحیت کدام نامزد تلاش انجام داد.
(درباره شانس پیروزی لاریجانی در انتخابات) می گذاشتند تا آقای لاریجانی وارد عرصه انتخابات شود و نتیجه آرا مشخص می کرد چه کسی پیروز می شود و چه کسی شکست می خورد.
آقای لاریجانی این نظر را نداشت که اگر تأیید صلاحیت هم می شد، در انتخابات شکست می خورد. احساس این بود که خالص سازان از کاندیداتوری آقای لاریجانی خیلی نگران شدند و حذفش کردند.
بیشتر بخوانید

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=194642

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰