تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
3

آغاز به‌‌‌‌‌کار نخستین بانوی راننده نفتکش

  • کد خبر : 193243
  • 25 خرداد 1402 - 11:18
آغاز به‌‌‌‌‌کار نخستین بانوی راننده نفتکش
نخستین بانوی راننده نفتکش با بارگیری یک محموله فرآورده از انبار نفت شهیدنصرتی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود آغاز به‌‌‌‌‌کار کرد.

جمهوریت-نخستین بانوی راننده نفتکش با بارگیری یک محموله فرآورده از انبار نفت شهیدنصرتی در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود آغاز به‌‌‌‌‌کار کرد. ملیحه محمودی به‌عنوان نخستین راننده حمل مواد سوختی در کشور، نخستین محموله خود را با حضور مدیر منطقه و جمعی از کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از انبار نفت شهید‌نصرتی بارگیری کرد.

به گزارش شانا،حسین عبدلی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود در این‌باره گفت: با وجود پرچالش‌بودن شغل رانندگی و صرف زمان طولانی در خارج از محیط خانه، رویکرد حمایتی و پشتیبانی از تمامی ظرفیت‌های جامعه‌‌‌‌‌ زنان، از جمله اقدام‌های موثر دولت به‌‌‌‌‌منظور توسعه سهم زنان در فعالیت‌‌‌‌‌های اجتماعی و اقتصادی است. محمودی نیز علاقه و اشتیاق مضاعف، همچنین شرایط‌برابر و مساوی با رانندگان آقا در حوزه سوخت‌‌‌‌‌رسانی را یکی از مشوق‌‌‌‌‌های اصلی خود در این عرصه بیان کرد.  بر پایه این گزارش، محمودی گواهینامه پایه یکم خود را سال‌۸۷ گرفته و با ورود به عرصه سوخت‌‌‌‌‌رسانی لقب نخستین راننده حمل فرآورده‌های نفتی را به خود اختصاص داده‌است.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=193243

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰