تاریخ : پنجشنبه, ۶ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Thursday, 25 April , 2024
2

مذاکرات ایران با آلمان، فرانسه و انگلیس در امارات

  • کد خبر : 192866
  • 23 خرداد 1402 - 18:18
مذاکرات ایران با آلمان، فرانسه و انگلیس در امارات
باقری، معاون سیاسی وزارت خارجه در توییتر خود نوشت:  با همتایان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی خود در ابوظبی ملاقات کرده و در مورد طیفی از موضوعات و نگرانی‌های متقابل با هم گفتگو نمودیم.

جمهوریت-باقری، معاون سیاسی وزارت خارجه در توییتر خود نوشت:  با همتایان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی خود در ابوظبی ملاقات کرده و در مورد طیفی از موضوعات و نگرانی‌های متقابل با هم گفتگو نمودیم.

به گزارش انتخاب، علی باقری، معاون سیاسی وزارت خارجه از رایزنی خود با طرف های آلمانی، انگلیسی و فرانسوی در امارات خبر داد

باقری در توییتر خود نوشت: در ادامه رایزنی‌های دیپلماتیک با طرف‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، با همتایان آلمانی، فرانسوی و انگلیسی خود در ابوظبی ملاقات کرده و در مورد طیفی از موضوعات و نگرانی‌های متقابل با هم گفتگو نمودیم.

صبح امروز علی باقری از سفر خود به امارات خبر داده بود او در توییتی نوشته بود: در چارچوب تحکیم سیاست همسایگی و در راستای استمرار رایزنی‌های سیاسی با همسایگان، به امارات متحده عربی سفر کردم تا درباره ارتقای همکاری‌های دوجانبه و بررسی مسایل منطقه‌ای با مقام‌های این کشور گفتگو کنم. دو هفته پیش، وزیر مشاور سفری به داشت که گفتگوهای مفصلی با یکدیگر داشتیم.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=192866

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰