تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
3

محسن رضایی از معاونت رئیسی استعفا داد

  • کد خبر : 192516
  • 22 خرداد 1402 - 13:18
محسن رضایی از معاونت رئیسی استعفا داد
معاون اقتصادی رئیس جمهور به عنوان دبیر شورای عالی هماهنگی سران قوا منصوب شد.

جمهوریت- معاون اقتصادی رئیس جمهور به عنوان دبیر شورای عالی هماهنگی سران قوا منصوب شد.

به گزارش نواندیش،پیرو انتقادات از عملکرد شورای هماهنگی سران قوا، با حکم رئیس جمهور، دکتر محسن رضایی به‌عنوان دبیر شورای عالی هماهنگی سران قوا و رئیس دبیرخانه آن منصوب شد.در همین رابطه محسن رضایی به منظور تاسیس دبیرخانه شورای هماهنگی سه قوه از معاونت اقتصادی رئیس جمهور استعفا داد.

بر اساس ادعای برخی از منابع خبری بالاخره استعفای محسن رضایی مورد پذیرش قرار گرفت و مطابق با ماموریت‌های محوله رهبر انقلاب به دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، مسئولیت دبیری آن به محسن رضایی سپرده شد. دبیرخانه‌ای که ظاهرا نقش جدی‌تری نسبت به معاونت اقتصادی ایفا می‌کند.

پیش از این بارها اخباری از اختلاف میان محسن رضایی و مسئولان اقتصادی از جمله محمد مخبر مسئول تیم اقتصادی دولت منتشر شده بود. این امر موجب شده بود تا محسن رضایی که معاون اقتصادی رئیس جمهوری بود در جلسات اقتصادی دولت شرکت نکند.

همچنین لازم به توضیح است در حالی گفته شده محسن رضایی برای تصدی مسئولیت دبیرخانه ستاد هماهنگی سران قوا از معاونت اقتصادی رئیس جمهوری استعفا داده که در دولت قبل نهاوندیان، معاون اقتصادی حسن روحانی مسئولیت همین دبیرخانه را عهده دار بود!

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=192516

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰