تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
5
باشگاه استقلال:

لوپز یکی از گزینه‌های سرمربیگری ماست

  • کد خبر : 192349
  • 21 خرداد 1402 - 16:03
لوپز یکی از گزینه‌های سرمربیگری ماست
باشگاه استقلال اعلام کرد به جهت رعایت شان و اعتبار باشگاه استقلال و همین‌ طور بازدید از امکانات و شرایط باشگاه، آقای لوپز راهی ایران می‌شود تا پس از حضور در تهران و آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های باشگاه استقلال، مذاکرات به صورت حضوری نیز ادامه یابد.

جمهوریت-باشگاه استقلال اعلام کرد به جهت رعایت شان و اعتبار باشگاه استقلال و همین‌ طور بازدید از امکانات و شرایط باشگاه، آقای لوپز راهی ایران می‌شود تا پس از حضور در تهران و آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های باشگاه استقلال، مذاکرات به صورت حضوری نیز ادامه یابد.

به گزارش انتخاب،باشگاه استقلال از گزینه سرمربیگری این تیم رونمایی کرد.

باشگاه استقلال اعلام کرد؛ بر اساس وظیفه ذاتی خود که همانا تلاش برای کسب رضایت هواداران عزیز و گرامی است، مذاکرات خود را با چند مربی مطرح داخلی و خارجی آغاز کرده و به طور همزمان پیش می‌برد.

بر همین اساس و همانطور که سید حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه نیز پیش از این اعلام کرده، برنامه‌های کاری و‌ رزومه چند مربی در حال بررسی است که یکی از این گزینه‌ها، سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم‌های ملی اسپانیا، عربستان و عمان است.

باشگاه استقلال نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا بهترین و مناسب‌ترین گزینه را برای نیمکت فصل آینده انتخاب کند. به جهت رعایت شان و اعتبار باشگاه استقلال و همین‌ طور بازدید از امکانات و شرایط باشگاه، آقای لوپز راهی ایران می‌شود تا پس از حضور در تهران و آشنایی بیشتر با ظرفیت‌های باشگاه استقلال، مذاکرات به صورت حضوری نیز ادامه یابد.

نکته قابل توجه این که باشگاه استقلال به طور همزمان گفت‌وگوهای خود را با سایر سرمربیان داخلی و خارجی مد نظر، ادامه می‌دهد.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=192349

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰