تاریخ : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ Sunday, 19 May , 2024
1
وزیر راه و شهرسازی:

هواپیماهای جدید در راه است

  • کد خبر : 189538
  • 05 خرداد 1402 - 12:43
هواپیماهای جدید در راه است
بذرپاش تصریح کرد: توسعه ناوگان هوایی در دستور کار قرار دارد و تا روزهای آینده هواپیماهای جدیدی به ناوگان هوایی کشور می پیوندد.

جمهوریت-بذرپاش تصریح کرد: توسعه ناوگان هوایی در دستور کار قرار دارد و تا روزهای آینده هواپیماهای جدیدی به ناوگان هوایی کشور می پیوندد.

به گزارش  وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش امروز پنجشنبه در جمع مدیران استان مازندران بیان داشت: در سال‌های گذشته شاهد تولید حداقلی مسکن بودیم که همین مساله موجب شد تا قیمت ها افزایش یابد.
وی با بیان اینکه تا پایان سال تعداد متقاضیانی که زمین دریافت می کنند به  ۴۰۰ هزار متقاضی در سراسر کشور  خواهد رسید، اظهارداشت : با ارائه بسته ۱۹ گانه در خصوص بافت فرسوده شاهد رشد صدور پروانه در این زمینه هستیم.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: در برخی شهرهای مازندران به دلیل نزدیکی جنگل و دریا با مشکل تامین زمین جهت ساخت مسکن مواجه هستیم که تلاش داریم تا با برنامه ریزی دقیق تر آن را برطرف نماییم.
بذرپاش تصریح کرد: از آنجا که زمین های کشاورزی درجه یک و دو مازندران قابل ساخت مسکن نیست بنابراین توسعه ساخت و ساز در برخی مناطق به کندی صورت می گیرد.

وی بیان کرد: در حوزه مسکن قیمت سازی های کاذبی از سوی برخی از مشاوران املاک صورت گرفت که موجب متضرر شدن شهروندان می شود.

به گفته وزیر راه و شهرسازی شناسایی و عرضه خانه های خالی و  مالیات بر معاملات مکرر و افزایش عرصه می تواند در کنترل قیمت مسکن موثر باشد
وی افزود: در روزهای گذشته گشت های تعزیرات با دفاتر مشاوران املاک متخلف برخورد کردند که این روند در سراسر کشور ادامه خواهد یافت.

بذرپاش تصریح کرد: توسعه ناوگان هوایی نیز در دستور کار قرار دارد و تا روزهای آینده هواپیماهای جدیدی به ناوگان هوایی کشور می پیوندد.

وی یادآورشد: تکمیل کریدور های شمال و جنوب نیز در دستور کار قرار دارد ، تا برای کشور تولید ثروت نماید.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=189538

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰