تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 19 July , 2024
10

اموزش بازی Sekiro: مکان تمامی دست‌های مصنوعی (Prosthetic Arm)

  • کد خبر : 60436
  • 15 فروردین 1398 - 16:35
اموزش بازی Sekiro: مکان تمامی دست‌های مصنوعی (Prosthetic Arm)

به گزارش جمهوریت ; اینکه دست‌های مصنوعی (Prosthetic Arm) در بازی Sekiro چه هستند و کجا می‌توانند آن‌ها را پیدا کرد سوال بسیاری از بازیکنان هست که در سری دوم اموزش بازی Sekiro به آن خواهیم پرداخت. بازی Sekiro از شما می‌خواهد که از کاتانای خود برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید و دیگر خبری […]

به گزارش جمهوریت ;

اینکه دست‌های مصنوعی (Prosthetic Arm) در بازی Sekiro چه هستند و کجا می‌توانند آن‌ها را پیدا کرد سوال بسیاری از بازیکنان هست که در سری دوم اموزش بازی Sekiro به آن خواهیم پرداخت.

بازی Sekiro از شما می‌خواهد که از کاتانای خود برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید و دیگر خبری از تعداد بی‌شمار اسلحه و شمشیر نیست. این موضوع در ابتدا باعث تعجب طرفداران سری بای‌های دارک سولز شد و انتظار چنین کاری را از استودیو FromSoftware نداشتند. اما برای جبران این موضوع شما به تعداد قابل توجهی دست مصنوعی با کاربردهای مختلف دسترسی خواهید داشت که به جای دست قطع شده شما خواهند نشست و به اسم «ابزار شینوبی» (shinobi tools) شناخته شده هستند.

مبارزات بازی Sekiro بسیار سخت است ولی شما می‌توانید با استفاده از این ابزار، استایل و سبک بازی خودتان را پیدا کنید. شما می‌توانید از اسلحه‌های مختلفی استفاده کنید تا مبارزات به کمک شما آیند و می‌توانند جان شما را در شرایط سخت نجات دهند. در طول بازی شما می‌توانید به صورت همزمان از سه دست همراه خود داشته باشد تا در میان مبارزات بین آن‌ها تعویض کنید. در این میان مطمئنا یک سری از این ابزار شینوبی کاربرد بیشتری برای شما خواهند داشت، ولی هرکدام از آن‌ها هدف و کاربرد خاص خودشان را دارند. با وجود اینکه همه این ابزارها می‌توانند اپگرید شوند، ولی پیدا کردن‌ آن‌ها کار اسانی نیست.

به همین دلیل ما سری دوم اموزش بازی Sekiro را برای شما آماده کرده‌ایم تا در کنار مکان تعداد زیادی از این ابزار، هدف ان‌ها را نیز به شما یاد دهیم.


MECHANICAL BARREL

مکان: بعد شکست دادن «جیوبو» (Gyoubu) قابل دسترس است.

کاربرد: آپگرید کردن «ابزار شینوبی» (shinobi tools).


LOADED SHURIKEN

مکان: نزدیک دیوار بیرونی (Outskirts Wall) و مسجمه Gate Path. به راهرو روبه رو برسید و این دست مصنوعی در سمت چپ شما خواهد بود.

کاربرد: اذیت کردن دشمنان از راه دور و وارد کردن آخرین ضربه به نوار سلامتی و posture آن‌ها. شوریکن برای زمین زدن دشمنانی که از زمین به هوا می‌پرند نیز بسیار مفید است.


 Shinobi FIRECRACKERS 

مکان: این ابزار نیز نزدیک دیوار بیرونی (Outskirts Wall) و مسجمه Gate Path قرار دارد. بعد از اینکه مینی‌باسِ جنرال را کشتید، به بالای دیوار بپرید. سمت چپ یک سکو صاف قرار دارد که از خانه ویران شده پایین دیوار می‌توانید به ان برسید. بر روی این سکو یک تاجر است که این دست مصنوعی را به شما می‌فروشد.

کاربرد: با این دست می‌توایند بعضی از دشمنان خاص بازی مثل Chained Ogre و Blazing Bull بترسانید. در واقع این دست برای ترساندن تمامی موجوداتی که شبیه هیولا هستند، کاربرد دارد.


FLAME VENT

مکان: زمانی که در خاطره Hirata Estate هستید، بالاتر از مجسمه Estate Path یک درخت وجود دارد که برای رسیدن به بالای یک دیوار باید از آن استفاده کنید. در این منطقه تعدادی دشمن وجود دارد که عده‌ای از ان‌ها دور یک آتش بزرگ (bonfire) جمع شده‌اند. FLAME VENT در این آتش قرار دارد.

کاربرد: برای به آتش کشیدن دشمنان استفاده می‌شود. به عنوان مثال اگر ما یک شیشه روغن به سمت دشمنان پرتاب کنید، FLAME VENT بلافاصله روشن شده و آن‌ها را به آتش می‌کشد و شما می‌توانید بدون مشکل برای چند ثانیه به آن‌ها ضربه بزنید.


Loaded AXE

مکان: بعد از آتشی که FLAME VENT در آن پیدا کردید، یک بی‌راهه کوچک وجود دارد که می‌توانید از ان استفاده کنید. با ادامه این مسیر در سمت چپ دو راهزن را می‌بینید که کنار یک صندوقچه ایستاده‌اند. راهزن‌ها را بکشید و صندوقچه را باز کنید و دست AXE OF THE MONKEY در ان قرار دارد.

کاربرد: شکستن سپر دشمنان. به هیچ وجه نمی‌شود حمله این تبر را دفع کرد.


MIST RAVEN

مکان: از سمت مجسمه Bamboo Thicket Slope به پل بالای تپه بروید. قبل از اینکه از پل رد شوید از سمت راست به پایین پرده و مسیر را تا انتها بروید تا به دروازه bamboo برسید و بالا یک دیوار برید. در بالای یک ساختمان یک نینجا بنفش حضور دارد و در همان ساختمان می‌توانید MIST RAVEN را پیدا کنید.

کاربرد: فرار کردن و جاخالی دادن. از این دست استفاده کنید و اولین دشمنی که به شما ضربه بزند، از سر راه او کنار خواهید رفت. اگر هیچ جهتی را انتخاب نکنید، شخصیت شما مستقیم به سمت جلو می‌رود. با این روش می‌تونید سریع‌تر به پشت یک دشمن بروید.


Loaded SPEAR

مکان: بعد از اینکه یک کلید از دو نگهبان پل نزدیک مسجمه Ashina Castle به دست اوردید، به «آب انبار آشینا» (Ashina Reservoir) بروید. شما می‌توانید از سمت چپ مسجمه Ashina Castle یک در را باز کنید و به پایین بپرید. شما باید در این محیط بگردید، سپس یک خانه پیدا خواهید کرد که درش قفل است و «نیزه شینوبی» (SHINOBI SPEAR) در ان خانه قرار دارد.

کاربرد: مناسب برای حمله از فاصله نه چندان دور (mid-range).


IRON UMBRELLA

مکان: پشت کاخ شما مجسمه Old Grave Sculptor’s را پیدا خواهید کرد. شما اگر در این محیط بگردید و دشمنان را بکشید، متوجه یک پاگودا (ساختمان به‌سبک مخصوص ژاپن که سقفی طبقه طبقه دارند) می‌شوید. بالای این پاگودا باز است. به داخل این پاگودا بروید و «چتر آهنی» (IRON UMBRELLA) را از تاجر درون آن بخرید.

کاربرد: این وسیله برای دفاع کردن طراحی شده است و با کمک آن بهتر می‌توانید ضربات دشمنان را منحرف کنید.


DIVINE ABDUCTION

مکان: بعد از شکست دادن باس فایت Centipede Giraffe در«قلعه اسلحه» (the Gun Fort) این دست مصنوعی را پیدا خواهید کرد

کاربرد: در مبارزه با دشمنان کوچک کاربرد دارد. با این دست می‌توانید دشمنان را بچرخانید و اینگونه یک ضرب از پشت به ان‌ها وارد کنید.


SABIMARU

مکان: از مجسمه Upper Tower – Antechamber به اتاقی وارد شوید که دشمنان در آن گشت می‌زنند. از این اتاق به پایین بپرید و پشت سر خود را نگاه کنید. آخرین دست مصنوعی آورده شده در آموزش ما نیز در اتاق روبه رو شما قرار دارد.

کاربرد: با استفاده از این دست مصنوعی می‌توانید دشمنان را مسوم کنید. دیگر استفاده این دست هم مربوط به انجام دادن یک سری جمله بسیار سریع است و در حفظ pressure در مقابل با دشمنان سرسخت بسیار تاثیرگذار است.
ad

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=60436

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰