تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 19 July , 2024
1

مهاجری: آقای زاکانی! باز هم در میزگرد تلویزیون اظهارات کذب مطرح کردید

  • کد خبر : 239544
  • 28 خرداد 1403 - 18:32
مهاجری: آقای زاکانی! باز هم در میزگرد تلویزیون اظهارات کذب مطرح کردید
مهاجری خطاب به زاکانی گفت: آقای زاکانی دهها نیرو بدون هماهنگی استخدام و برای دستمزد آنها ارقام قابل توجهی بودجه در خواست کرده بود. من این کار غیرقانونی را افشا کردم و تشکیلات متبوع آقای زاکانی از من به مرجع قضایی شکایت کرد.

جمهوریت – محمد مهاجری، فعال سیاسی اصولگرا در واکنش به اظهارات زاکانی در میزگرد فرهنگی امروز، نوشت:

شهردار کارنابلد تهران که امروز در قامت کاندیدای پوششی ریاست‌جمهوری در تلویزیون ظاهر شد، اظهارات خلاف واقع تازه ای را بیان کرد.

در نشست امروز تلویزیون یکی از کارشناسان از زاکانی پرسید در دوره ای که در مرکز پژوهشهای مجلس بوده بدون هماهنگی با ارکان‌مجلس، مبادرت به تاسیس معاونت های تازه و بکارگیری عده ای نیروی زائد در تهران و قم کرده است.

آقای زاکانی در اظهاراتی دوپهلو از تخلفات انجام شده در دوره مسئولیت خود گریخت. لذا لازم می دانم در این زمینه توضیح بدهم.

آقای زاکانی دهها نیرو بدون هماهنگی استخدام و برای دستمزد آنها ارقام قابل توجهی بودجه در خواست کرده بود. من این کار غیرقانونی را افشا کردم و تشکیلات متبوع آقای زاکانی از من به مرجع قضایی شکایت کرد.

پرونده به دادگاه ارجاع شد و چون مستنداتم کافی و محکمه پسند بود و دو یا سه نماینده مجلس نیز اظهارات مرا تایید کرده بودند، برایم حکم تبرئه و قرار منع تعقیب صادر شد.

به این ترتیب آقای زاکانی همانگونه که در برنامه سیاسی خود حرفهای کذبی گفت که توسط مسئولان رد شد، امروز هم به خلاف واقع گویی دست زد.

خدایا کشور ما را از دروغ نجات عنایت فرما.

 

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=239544

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰