تاریخ : پنجشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 25 July , 2024
1
پزشکیان:

زنان می‌توانند جامعه ما را اصلاح کنند

  • کد خبر : 239251
  • 25 خرداد 1403 - 20:09
زنان می‌توانند جامعه ما را اصلاح کنند
مسعود پزشکیان در همایش زنان گفت: هر کس عمل درست انجام دهد پاداش آن را خواهد گرفت. اگر حضرت خدیجه نبود حضرت محمد نمی‌توانست به آن جایگاهی که می‌خواست برسد.

جمهوریت مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ۱۴۰۳، در همایش زنان اصلاح‌طلب گفت:هر کس عمل درست انجام دهد پاداش آن را خواهد گرفت. اگر حضرت خدیجه نبود حضرت محمد نمی‌توانست به آن جایگاهی که می‌خواست برسد. زنان می‌توانند جامعه ما را اصلاح کنند دست به دست دهیم ما در خدمت شما هستیم. بگویید همه رای دهند تا آن وعده‌هایی که دادند و وضعیت ما را به اینجا برسند. من معجزه نخواهم کرد و دست به دست هم دهیم تا مشکلات رفع کنیم. ما نمی‌توانیم با همه بجنگیم. وضعیت ما خوب نیست ولی اگر با هم باشیم می‌توانیم وضعیت را بهبود بخشیم.

او افزود: حاکمیت باید چشم‌هایی را ببیند که چشم‌های آنها را نمی‌بیند. حاکمیت باید صدای کسانی را بشنود که صدای آنان را نمی‌شنود. ما با بخش خصوصی کاری نداریم. ما با کسانی که پول ندارند، آشنا ندارند و کسی را ندارند کار داریم. ما لایحه‌هایی که بر زمین مانده اگر نیاز به بازنگری داشته باشد حتما بازنگری خواهیم کرد. من می‌توانم با کسی که دلش به حال ایران می‌سوزد کار کنم اگر کسی دلش به حال ایران نسوزد کار نمی‌توانم بکنیم پس بیاید دست به دست هم دهیم.

بیشتر بخوانید:

 

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=239251

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰