تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 19 July , 2024
4
قلعه‌نویی:

پلن بعدی جوان‌سازی تیم ملی برای جام جهانی است

  • کد خبر : 224494
  • 12 دی 1402 - 18:31
پلن بعدی جوان‌سازی تیم ملی برای جام جهانی است
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همه در تلاش هستیم تا مردم ایران را خوشحال کنیم.

جمهوریت-سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همه در تلاش هستیم تا مردم ایران را خوشحال کنیم.

 امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال در آغاز اردوی آماده‌سازی تیم برای حضور در جام ملت‌های آسیا افزود: خوشبختانه شرایط تیم خیلی خوب است. آن‌هایی که به زعم ما شایسته بودند با افکار تاکتیکی مختلف به تیم‌ملی دعوت شدند.

او درباره لیست تیم‌ملی گفت: اجازه دهید در یک برنامه مفصل‌تر صحبت کنیم. باتوجه به زمان کم تا جام ملت‌ها، یک پلن کوتاه مدت که همین جام ملت‌هاست و پلن بعدی برای جوان‌تر کردن تیم برای جام جهانی است. بازیکنان دیگری بودند که شایستگی حضور در تیم‌ملی را داشتند ولی باتوجه به محدودیت نفرات به این لیست رسیدیم. ما لیست را خیلی بالا و پایین کردیم تا به این ۲۶ نفر برسیم.

سرمربی تیم‌ملی درباره دیدار دوستانه با بورکینافاسو بیان کرد: بورکینافاسو تیم ۵۷ جهان است و نزدیک عربستان است. خیلی تیم خوبی است. بعضی دوستان دیدم که انتقاد کردند. البته با هر تیمی بازی می‌کنیم، انتقاد می‌شود. ما دو تاکتیک‌مان را می‌توانیم مقابل آن‌ها محک بزنیم و یک محک جدی خواهیم خورد. از مسئولان کیش تشکر می‌کنم که هزینه‌های این بازی را دادند. از همه عزیزان می‌خواهم که در این یک ماه همه حب و بغض‌ها را کنار بگذارند. یک روز امیر قلعه‌نویی، یک روز آقای کی‌روش و یک روز آقای قطبی است. مهم این است که در این برهه از تیم‌ملی حمایت شود. ما هر آن چه که در توان داریم، انجام می‌دهیم.

قلعه‌نویی در پایان عنوان کرد: مردم بزرگ ما هستند، ما همیشه باید کنار آن‌ها باشیم. آن‌ها همیشه درست می‌گویند. مردم همیشه نشان دادند که عاشق ایران هستند. آن‌ها در بدترین شرایط در کنار تیم ملی‌شان بودند. ما می‌خواهیم کاری کنیم که آن‌ها شاد شوند.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=224494

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰