تاریخ : جمعه, ۲۹ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 19 July , 2024
5

کلثوم به کشتن ۱۱ مرد اعتراف کرد

  • کد خبر : 211150
  • 28 شهریور 1402 - 21:26
کلثوم به کشتن ۱۱ مرد اعتراف کرد
کلثوم قاتل سریالی مازندرانی به قتل 11 نفر از شوهرانش اعتراف کرد. 

جمهوریت-کلثوم قاتل سریالی مازندرانی به قتل ۱۱ نفر از شوهرانش اعتراف کرد.

به گزارش رکنا، ۱۱شهریور ۱۴۰۱ بود که رییس پلیس مازندران از دستگیری زن ۵۶ ساله‌ای به نام کلثوم که پس از ازدواج با ۷ مرد مسن را در سناریوی های مختلف به قتل رسانده بود خبر داد.

سردار مفخمی با اعلام اینکه این خانم طی تحقیقات پلیس پس از سوء قصد به جان شوهرش بازداشت شد که در همان ساعات ابتدایی بازداشت به قتل ۷ همسرش اعتراف کرد، این زن با دادن قرص های مختلف به شوهرانش آنها را بیهوش کرده و سپس با حوله آنها را به قتل رسانده و آخرین قربانی این قاتل سریالی پیرمرد ۸۲ ساله محمود آبادی بود که با شکایت خانواده اش نسبت به مرگ مشکوک پدرشان مسبب رازگشایی این زن قاتل شدند.

حالا بعد از گذشت ۱۸ روز آخرین اعترافات این قاتل سریالی با صدای خودش را می شنوید  که میگوید  ۱۴ بار ازدواج کرده و ۱۱ نفر از شوهرانش را در شهرهای مثل ساری، نکا، محمودآباد و قائمشهر  به قتل رسانده است.

زن قاتل ۵۶ ساله مازندرانی  می گوید: از سال ۱۳۸۰ مردهای پولدار، تنها و سن دار را پیدا میکردم و بعد از گذشت ۲ ماه شاید هم کمتر از تاریخ ازدواجم آنها را با قرص قند و حوله به قتل می رساندم، پولی های زیادی از این طریق به دست آوردم و همین باعث می شد تا قتل هایم را ادامه بدهم، کشتن مردهای سالمند مثل جنون برایم عادی شده بود و اگر پلیس مرا دستگیر نمی کرد همچنان به قتل مردان سالمند دیگر ادامه میدادم.

این زن دومین زن قاتل سریالی ایران است و پیش از او زنی به نام مهین قدیری با قتل زنان و یک مرد در قزوین لقب اولین زن قاتل سریالی ایران را به خود اختصاص داد.

بیشتر بخوانید:

لینک کوتاه : https://jomhouriat.ir/?p=211150

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰