رنگ یاسی در اتاق خواب
۰۴ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۰:۴۹

رنگ یاسی در اتاق خواب

رنگ یاسی به عنوان رنگی خنثی از ترکیب دو رنگ البته نسبت بیشتری رنگ سفید وکمتر بنفش تیره حاصل شده که این رنگ به دلیل روشنی و زیبایی، ملایمت و آرامش را سبب می شود .
موهای ساده اما زیبا
۰۴ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵

موهای ساده اما زیبا

اگر از مدل ساده موهایتان خسته شده اید و می خواهید مدل های جدید را امتحان کنید، ما در اینجا مدل های زیبای بستن مو را برایتان آورده ایم. با این مدل ها، زیبایی شما دو چندان می شود.
رازِ خانه های بدون پنجره
۰۳ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۵:۳۶

رازِ خانه های بدون پنجره

گاهی اوقات به دلیل محدودیت فضا در منزل، مجبور می‌شویم خودمان دست به‌ کار شویم و فضای مورد نیازمان را طراحی کنیم.
خانه را «خال خالی» کنیم
۰۳ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۵:۰۸

خانه را «خال خالی» کنیم

شما می توانید با استفاده از نقش دوست داشتنی و بدون تاریخ مصرف «خال خال» شادی را به خانه خود بیاورید.
دکوراسیون عالی با بتن
۰۳ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۰:۳۴

دکوراسیون عالی با بتن

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب متریال بتن شاید اولین گزینه برای طراحی فضایی دنج و گرم نباشد اما زیبایی و جذابیتی که به واسطه این متریال ایجاد می شود قابل چشم پوشی نیست.
مد خیابانی زنانه
۰۳ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰

مد خیابانی زنانه

هفته مد «Fashion week» رویدادی در صنعت مد و فشن است که تقریباً یک هفته طول می‌کشد و در طول این هفته طراحان مد، برندها یا مزون‌ها آخرین کلکسیون‌های خود را در قالب دفیله‌هایی برای خریداران و رسانه‌ها به نمایش می‌گذارند.
طرح ناخن برای بهار
۰۲ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۱:۵۳

طرح ناخن برای بهار

طرح های متنوع و زیادی برای ناخن وجود دارند که می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین را انتخاب کنید. طرح های گلدار، فرنچ، رنگ های خنثی، رنگ های جیغ یا... هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب اند.
دکوراسیون مینیمال
۰۲ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۰:۰۸

دکوراسیون مینیمال

این آپارتمان دو خوابه توسط تیم طراحی Vishnyakov و Pokrovsky طراحی شده است که دکوراسیون داخلی آن روشن، مینیمالیستی و گرم بوده و با تاکید بر بافت و متریال و توجه به جزئیات کلاسیک شخصیتی منحصر به فرد به فضا بخشیده است.
کابینت های مُد 2017
۰۲ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴

کابینت های مُد 2017

در دکوراسیون خانه های مدرن با آشپزخانه های باز و متصل به سایر اتاق های خانه، هیچ چیز مانند کابینت آشپزخانه مدل جدید و بروز نمی تواند دیزاین خانه را تحت تاثیر قرار دهد. طراحی پلان و ظاهر آشپزخانه کاری سخت و نیازمند دقت فراوان است به همین خاطر پیش می آید که خانه دارها در انتخاب کابینت خود دچار شک و شبه شوند.
عطرهای مردانه سال 2017
۰۱ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۵:۴۱

عطرهای مردانه سال 2017

همان طور که می دانید هر فصل عطر مخصوص به خود را دارد و هر سال برندهای مختلف، تمام تلاش شان را می کنند تا در رقابت با دیگر برندها، بهترین خود را ارائه دهند. در این مطلب ما بهترین عطرهای مردانه برای بهار 2017 را به شما معرفی می کنیم.
سازه های سال 2017
۰۱ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۵:۳۱

سازه های سال 2017

در سال جدید اتفاقات زیادی ممکن است بیفتد به ویژه در حوزه همیشه در حال تغییر معماری. در سال ۲۰۱۶ شاهد افتتاح ساختمان های بلندی بودیم که خطوط پروازی را تغییر دادند از جمله بلندترین برج تایلند با نام “ماهاناخون” و موزه ملی تاریخ و فرهنگ آمریکایی های آفریقایی تبار در واشنگتن که شاهکار دیوید آجایه به شمار می آید.
خوش استایل ترین ستاره ها
۰۱ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۲:۲۱

خوش استایل ترین ستاره ها

مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ها و سلبریتی های دنیا را گردآوری می کنند و در کنار آن بهترین آرایش و استایلینگ مو را نیز معرفی می نمایند که گزیده ای از آنها را در این مطلب مشاهده می کنید.
ناخن های تینیجری
۰۱ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸

ناخن های تینیجری

طرح های گلدار، فرنچ، رنگ های خنثی، رنگ های جیغ یا... هر کدام برای موقعیت های خاصی مناسب اند اما اگر می خواهید که ناخن هایتان بیش از همیشه توی چشم باشد، به خصوص در میهمانی های شبانه، ما مدل های زیبایی را به شما پیشنهاد می دهیم.
ست های میهمانی
۰۱ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳

ست های میهمانی

اغلب افراد در انتخاب لباسی که مناسب آنها باشد و چگونگی ست کردن شان دچار سردرگمی می شوند. ست کردن لباس می تواند تبدیل به یک معضل شود از آن جهت که در انتخاب لباس، نه تنها بحث زیبایی بلکه بحث راحتی نیز اهمیت می یابد.
اخبار بیشتر
گزارش تصویری