کیت آپتن ، جذاب‌ترین زن سال ۲۰۱۸

کیت آپتن ، جذاب‌ترین زن سال ۲۰۱۸

کیت آپتن، مدل و هنرپیشه 25 ساله اهل آمریکا، به عنوان جذاب ترین زن سال 2018 از طرف مجله Maxim معرفی شد.
ست های زیبا برای بهار
۰۹ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹

ست های زیبا برای بهار

به دلیل تنوع بالایی که لباس های فصل بهار دارد، از لباس هایی با رنگ های شاد و متنوع گرفته تا طرح های گلدار و شلوغ، نحوه ست کردنشان کمی دشوار می شود.
لباسِ بچه گانه «دفاکتو»
۰۹ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶

لباسِ بچه گانه «دفاکتو»

دفاکتو یکی از شرکت های مطرح تولید پوشاک در کشور ترکیه است. تولیدات این شرکت از لحاظ کیفیت و زیبایی حرف اول را در منطقه می زند. محصولات دفاکتو به اکثر کشورهای جهان صادر می گردد و به همین دلیل برای رقابت با سایر تولید کننده ها دارای استاندارد A جهانی می باشد.
اتاق پذیراییِ ایرانی
۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۰:۳۱

اتاق پذیراییِ ایرانی

دکوراسیون اتاق پذیرایی ایرانی تا حد زیادی به مبلمان و نوع فرش قرار گرفته در آن بستگی دارد. از آنجایی که بیشتر ما ایرانی ها از مبلمان استیل و کلاسیک در پذیرایی خود استفاده می کنیم باید توجه زیادی به میزان فضای موجود داشته باشیم. مبلمان استیل و کلاسیک حجیم بوده و فضای زیادی از اتاق را اشغال می کنند.
7 ویژگی خانه‌ داری حرفه‌ای!
۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲

7 ویژگی خانه‌ داری حرفه‌ای!

شاید در نگاه اول خانه داری و خانه دار بودن فعالیت ساده و کم زحمتی باشد. اما باید بگوییم که خانه داری یکی از پر زحمت ترین کارهای است که اگر بخواهیم به نحو احسنت آن را به سرانجام برسانیم حتما باید برای آن برنامه ریزی داشته باشیم و فوت و فن های آن را به خوبی بشناسید.
توصیه های جذاب تر شدن
۰۳ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴

توصیه های جذاب تر شدن

برای جذاب بودن باید اول از همه به ظاهر خود توجه کنید زیرا که ظاهر شما اولین چیزی است که به چشم طرف مقابل می آید. صاف و درست ایستادن یکی از چیزهایی است که باید آن را رعایت کنید.
ست های زیبای میهمانی
۰۳ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰

ست های زیبای میهمانی

به دلیل تنوع بالایی که لباس های فصل بهار دارد، از لباس هایی با رنگ های شاد و متنوع گرفته تا طرح های گلدار و شلوغ، نحوه ست کردنشان کمی دشوار می شود. ما در اینجا کلکسیونی از زیباترین و به روزترین ست های بهاره مخصوص میهمانی خانم ها را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.
بهترین برند لوازم آرایش
۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۰۹:۳۱

بهترین برند لوازم آرایش

زمانی که صحبت از لوازم آرایش می شود، کیفیت در اولویت قرار می گیرد. به عنوان مثال اگر شما بخواهید که در یک میهمانی زیباتر از همیشه بدرخشید، باید به دنبال لوازم آرایش خوب، مانند کرم پودری که صورت شما را به خوبی پوشش دهد، باشید.
رازهای جوانی جنیفر لوپز
۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۰۹:۲۹

رازهای جوانی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز ستاره با استعدادی است که نامش را در کل دنیا ثبت کرده است. او متولد سال 1969 است اما هنوز هم شادابی دوران جوانی خود را دارد. به بیان دیگر او پیر نمی شود.
مرحله به مرحله تا آرایش تیره چشم
۳۱ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۰:۱۹

مرحله به مرحله تا آرایش تیره چشم

اگر چه آرایش تیره چشم را نمی توان برای هر موقعیتی به کار برد اما گاهی اوقات برای مراسمی چون عروسی یا میهمانی های شبانه بسیار شیک و زیباست.
جاگلدانی های تزئینی
۳۱ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۰:۱۷

جاگلدانی های تزئینی

گیاهان نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی همینطور در فضای بیرونی دارند و تنها عناصری هستند که در هر فضایی و برای انواع سبک های دکوراسیون مناسب بوده و به محیط روح و سر زندگی می بخشند.
آباژورهای مدرن و شیک
۳۰ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳

آباژورهای مدرن و شیک

مدل های شیک آباژور مدرن یکی از ابزارهای بسیار مفید برای تزیین محیط های کوچک و کمجاست. در حقیقت بعضی چیزهای ساده و کوچک مانند یک میز عسلی ساده، می توانند بقدری زیبا و شیک تزیین شوند که کل دکوراسیون اطراف خود را تحت تاثیر قرار بدهند.
نشیمن های غیر ایرانی
۳۰ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۱۱:۴۵

نشیمن های غیر ایرانی

طراحی نشیمن در خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید توجه به سزایی به آن شود. چرا که این بخش از خانه در معرض دید همه قرار می گیرد و همچنین ساکنان اغلب اوقات در نشیمن گرد هم جمع می آیند.
کلیسایی با طراحی مدرن
۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۰۹:۴۱

کلیسایی با طراحی مدرن

در یک تاکستان آرام و وسیع در آفریقای جنوبی، یک کلیسای مدرن جدید، یک قطعه چشمگیر از معماری مذهبی توسط استودیو استین طراحی شده است.
ست های فوق العاده بهار
۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸

ست های فوق العاده بهار

ست کردن لباس می تواند تبدیل به یک معضل شود از آن جهت که در انتخاب لباس، نه تنها بحث زیبایی بلکه بحث راحتی نیز اهمیت می یابد. به دلیل تنوع بالایی که لباس های فصل بهار دارد، از لباس هایی با رنگ های شاد و متنوع گرفته تا طرح های گلدار و شلوغ، نحوه ست کردنشان کمی دشوار می شود.
اخبار بیشتر
گزارش تصویری