کد خبر: ۹۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۷
عضو فراکسیون زنان مجلس:
سکینه الماسی عضو فراکسیون زنان مجلس با بیان اینکه با اشاره به تعهد دولت در خصوص اختصاص ۳۰ درصد از پست‌های مدیریتی به بانوان در دولت دوازدهم گفت: مدیرعامل هواپیمایی کشور نمونه بارز توجه دولت به اختصاص پست‌های مدیریتی به زنان است.
جمهوریت؛ وی افزود: خانم مهندس شرفبافی در یکی از مهمترین پست‌های مدیریتی حضور پیدا کردن، بالاخره اداره هواپیمایی کشور(هما) با شرايط سخت و پيچيده گذشته، كار دشوراي بود اما تدابير و عملكرد خانم شرفبافي در ده‌ ما گذشته همچون برگزاري موفق عمليات حج در روزهاي ابتداي يپذیرش مسئولیت‌، جلوگيري از  ايجاد  روزنه‌هاي رانتي در هما، خريد و تحويل هواپيما‌ها، افتتاح كترينگ‌ و ايجاد طرح ها و تحولات جديد از اقدامات مهم اين مدير زن است.

این نماینده مجلس افزود: البته كه شرفبافي با وجهه علمي و تخصصي که دارد هواپيمايي جمهوري‌اسلامي ايران را با وجود مشكلات و حواشی فراوان  به شرایط قابل قبولي رسانده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به ابعاد بین المللی استفاده از حضور زنان در پست های مدیریتی کشور افزود: وقتی ما برای مذاکرات یا دیدارها به کشورهای مختلف از جمله کشورهای اروپایی سفر می‌کنیم با افتخار از خانم مهندس نام می‌بریم و از اینکه یک زن ایرانی در چنین جایگاهی حضور دارد و چه خدماتی را ارایه می‌دهد به نوعی ما اروپایی‌ها پُز خانم مهندس را می‌دهیم.

الماسی تصریح کرد: باید از وزیر  راه و شهرسازی بخاطر معرفی یک مدير زن توانمند و متخصص به عرصه مديريتي كشور تقدیر و از حمایت‌های او تشکر کرد.

عضو فراکسیون زنان مجلس اظهار داشت: همواره باحضور زنان در نهادهای تصمیم‌ساز و اجرایی شاهد شکوفایی استعداد‌ها، روان‌سازی و پویایی بودیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر