کد خبر: ۹۸۹۴۳
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
شهر زیبای شاهرود در استان سمنان، طولانی ترین شب سال را میزبان چهره های فرهنگی و هنری بود تا شب یلدایی ماندگار بسازد.
جمهوریت؛
شب یلدا در شهر شاهرود با برگزاری یکی از مفرح ترین برنامه های فرهنگی به همت مهناز بهاری از سرمایه گذاران و تهیه کنندگانی که همیشه دغدغه کار فرهنگی دارند، در سرای سنتی برکه سپری شد.

این مراسم با اجرای سودابه شادمان مجری توانمند صدا و سیما آغاز شد. در این برنامه ضمن خوشامدگویی به همه مهمانان و مردم هنردوست شاهرود، برای همه فال حافظ گرفته شد.
در ادامه مراسم از سلمان تقدیسی خواننده جوان دعوت شد تا روی استیج قرار گیرد و به اجرای برنامه بپردازد. وی دوقطعه که یکی آیینی و مذهبی و دیگری متناسب با فضای شب یلدا بود را اجرا کرد. سپس حامد یاقوت ریز مرد حرکات نمایشی با توپ به اجرای برنامه پرداخت.

ژاله درستکار نیز از بازیگران صداوسیمای کشور چند دقیقه ای را به گفتگو با مجری برنامه گذراند. وی از سرمایه ها و استعداد های کشور صحبت کرد و با تفالی به حافظ برای مردم آرزوی موفقیت کرد.

آرش حسینی نیز اجرای بخش استنداپ و تقلید صدا را برعهده داشت که با استقبال کم نظیر مردم مواجه شد و شب یلدایی مفرح را برای مردم شاهرود رقم زد.

مهناز بهاری سرمایه گذار و تهیه کننده این مراسم ضمن آرزوی توفیق و برآورده شدن آرزوهای مردم در شب یلدا، هدف خود از تهیه این مراسم را شادکردن دل مردم، زنده نگه داشتن آیین های سنتی ایرانیان در این شب بلند و برگزاری کار فرهنگی عنوان کرد.
ضمنا ایمان قاسم پور نیز در سمت مدیرتولید و دستیار تهیه کننده این تیم را همراهی کرد.

شبی به یاد ماندنی در یلدایی متفاوت


شبی به یاد ماندنی در یلدایی متفاوت
برچسب ها: یلدا ، فرهنگ ، سنت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر