کد خبر: ۹۶۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
بيانيه حزب جوانان ايران اسلامى به مناسبت سی و نهمین سالروز پيروزى انقلاب اسلامى
جمهوریت؛
در بهمن ماه سال 1396 در حالی به روز تاریخی 22 بهمن، روز تجدید بیعت مردم با آرمان های انقلاب اسلامى نزدیک می‌شویم که قریب به 4 دهه از عمر نظام جمهوری اسلامی می‌گذرد و انقلاب اسلامی  در قالب نظام جمهوری اسلامی طی این چهار دهه با حضور و حمایت سرنوشت ساز مردم استمرار و تداوم یافته است.
 
در طول این 4 دهه ملت سرافراز ایران تلاش کرده است که با همه فراز و نشیب ها با وحدت کلمه و انسجام خویش بر همه مشکلات غلبه کرده و تغییرات مورد نظر اکثریت را رقم زده و هر سدی را از سر راه نظام و آرمان های انقلاب اسلامی بردارند. و اکنون پس از نزدیک به 4 دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در انتظار دیدن نتایج  عملی و چیدن میوه و برکات آن در حوزه هاى سياسي، اجتماعى، اقتصادى و فرهنگی و آینده ای روشن برای نسل امروز و فردای کشورند. هر چند تاکنون آرمان های انقلاب اسلامی بدلیل موانع داخلی و خارجی بطور كامل محقق نشده  است اما ملت ايران همچنان صبورانه تنها مسیر تحقق مطالبات خود و آرمان استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را مسیر اصلاح دانسته و بر آن پافشاری وتاکید كرده و در انتخابات های متعدد سال های اخیر آن را به نمایش گذاشته است و معتقد است تداوم مسیر اصلاح در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ضامن تداوم و تقويت نظام است. 

پیام برخى اعتراضات اخیر هم در واقع اعتراض به سیاست هایی بود که به دلیل عدم انجام اصلاحات لازم در دهه های گذشته وضعیت امروز را رقم زده و منجر به نابسامانی های موجود در عرصه های مختلف گردیده است.  لذا توجه و اقدام مسوولان کشور اعم از اجرایی، تقنینی و قضایی  نسبت به اصلاح وضع موجود، با همکاری و استفاده از خرد جمعی و حل ریشه‌ای مشکلات مردم و پاسخگويى به مطالبات به‌حق آنها و به رسمیت شناختن حق انتقاد و اعتراض برای مردم و شهروندان و اتخاذ يك رويكرد اصلاحى منجر به تقويت اعتماد عمومی به حاکمیت و موجب پیشرفت و سر افرازی جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف در داخل و جامعه جهانی خواهد شد.
  
حزب جوانان ایران اسلامی ضمن بزرگداشت سالروز پيروزى انقلاب اسلامى و درود به روح بلند امام راحل(ره) و ارواح طیبه شهدا، از ملت فهیم و سرافراز ایران اسلامی دعوت می‌نماید که در سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده درراهپیمایی22بهمن، اتحاد خویش را به نمایش گذاشته و نشان دهد همچنان به آرمان‌های انقلاب خویش معتقد و امیدوار بوده و برای تحقق کامل آنها حضوری پر قدرت خواهد داشت.
حزب جوانان ایران اسلامی
منبع: نواندیش
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر