کد خبر: ۹۵۷۹۱
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۵
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس در مورد تأخیر هواپیمای فرودگاه کرمانشاه گفت: این تأخیر نیم‌ ساعته ارتباطی به بنده نداشته و من هم‌زمان با دیگر مسافران سوار هواپیما شدم.
جمهوریت؛
نعمتی: تاخیر نیم ساعته هواپیما هیچگونه ارتباطی با بنده ندارد

بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انتشار برخی اخبار در مورد تأخیر هواپیما به دلیل عدم حضور وی در هواپیما، گفت: من ساعت 7 صبح روز جمعه در فرودگاه کرمانشاه حاضر بودم و ساعت پرواز من ساعت 9 صبح و با هواپیمای شرکت آتا بود.

وی افزود: حدود ساعت 8 صبح یکی از دوستان نماینده که در فرودگاه همراه من بود، به من گفت که هواپیمای شرکت آسمان الآن پرواز دارد و شما با این هواپیما بروید. من به وی گفتم بلیتم را تهیه کرده‌ام و تا ساعت 9 هم چیزی نمانده.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: آن دوست نماینده بلیت شرکت آسمان که ساعت 8 پرواز داشت را تهیه کرد و من همراه با دیگر مسافران وارد هواپیما شدم و تأخیری در این کار نداشتم و تأخیر نیم ساعت هواپیما در پرواز هیچ‌گونه ارتباطی به بنده ندارد.

نعمتی خاطرنشان کرد: کسانی که این‌گونه مسائل را مطرح می‌کنند تابه‌حال کی دیده‌اند که شرکت‌های هواپیمایی به خاطر یک نماینده پروازشان را به تأخیر بیندازند که این دفعه دوم آنها باشد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر