کد خبر: ۹۵۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
صبح امروز جمعی از پیشکسوتان ژیمناستیک کشور در حرکتی اعتراضی مقابل وزارت ورزش و جوانان تجمع کردند. مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در این باره بیان کرد: صحبت‌های آنها را شنیدیم و مشکلات‌شان را به صورت مکتوب به ما تحویل خواهند داد تا آن را به وزیر ورزش یا داورزنی تحویل دهیم.
جمهوریت؛

شروین اسبقیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی ، درباره تجمع برخی از پیشکسوتان ژیمناستیک مقابل وزارت ورزش و جوانان، گفت: برخی از پیشکسوتان و مربیان خانم ژیمناستیک امروز مقابل وزارت ورزش تجمع کردند و در نهایت با هماهنگی حراست وزارت و مدیرکل به همراه من داخل وزارت خانه شدند. هر یک از آنها قصدهای متفاوتی داشتند و هدفشان از برگزاری تجمع دیدار با وزیر و یا معاونت قهرمانی بود، اما در نهایت من با آنها ملاقات کردم و آنها مشکلات شان را بازگو کردند تا ان‌شاءالله با تدابیری که فدراسیون ژیمناستیک در نظر می‌گیرد مشکلات حل شود.

وی در ادامه در پاسخ به به این سوال که هدف آنها از برگزاری تجمع چه بود؟ گفت: اهداف متفاوتی را داشتند برخی از آنها راجع به برگزاری کلاس‌های مربیگری، برخی نیز راجع به تسویه‌حساب فدراسیون با آنها و کنار گذاشتن‌ برخی از آنها از مربیگری صحبت کردند. که البته این صحبت‌ها به صورت شفاهی مطرح شد و من از آنها خواستم مطالبات خود را به صورت کتبی تحویل دهند تا آن را به مقام عالی وزارت و یا داورزنی تحویل دهیم.  

اسبقیان در ادامه در پاسخ به این سوال که تجمع‌کنندگان بیان کردند اگر به خواسته‌های آنها رسیدگی نشود تجمع بزرگ‌تری را انجام خواهند داد، گفت: من به عنوان کسی که یکسال در فدراسیون ژیمناستیک مسئولیت داشتم و 30 سال سابقه حضور در ورزش کشور را داشتم از آنها خواستم تا خواسته‌های خود را این چنین مطرح نکنند. تجمعات این چنینی در شأن آنها نیست و از آنها خواستم به صورت مکتوب و با مذاکره کردن به خواسته‌های خود برسند.

مدیرکل امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در ادامه بیان کرد: ما باید صحبت‌های فدراسیون را بشنویم تا یک تصمیم‌گیری عادلانه صورت گیرد. یک طرفه نمی‌توان قضیه را قضاوت کرد.

اسبقیان در ادامه افزود: هدف وزارت ورزش این نیست تا در کارهای ریز و فنی فدراسیون‌ها دخالت نکند اما به عنوان ناظر در مشکلات ورود می‌کنیم تا اگر حقی از شخصی ضایع شده است وزیر در آن ورود کنند. در این خصوص نیز ما باید ماجرا را بررسی کنیم تا در نهایت با مذاکره با رییس فدراسیون یک تصمیم منطقی داشته باشیم.

وی با اشاره به این که ورزش ایران نیاز به آرامش دارد، بیان کرد: فدراسیون‌ها باید هرچه زودتر به آرامش برسند چرا که بازی‌های جاکارتا و المپیک 2020 را در پیش داریم و نیاز داریم تا هرچه سریع‌تر ورزش کشور به آرامش برسد تا بتوانیم نتایج خوبی را در ادامه کسب کنیم.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر