کد خبر: ۹۵۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
معاون پارلمانی شهرداری تهران در گفت و گو با جمهوریت:
آنچه درارتباط با پرونده پلاسکو به شهرداری مربوط بود موضوع آتش نشان های از دست رفته در این حادثه بود که شهرداری کمک های مالی خوبی به خانواده های آن ها داشته و این کمک ها نیز ادامه دارد.
جمهوریت؛
داریوش قنبری، معاون پارلمانی شهرداری تهران در گفت و گو با جمهوریت درباره وضعیت رسیدگی به خانواده های آتش نشانان حادثه پلاسکو گفت: در پرونده پلاسکو موضوع آتش نشان ها حوزه مربوط به شهرداری است ، به لحاظ ارتباط شغلی که بین آتش نشان ها و شهرداری وجود دارد، شهرداری تهران رسیدگی به خانواده های این افراد که در این سانحه جان خود را برای کمک به ساکنان پلاسکو از دست دادند در دستورکار داشته و دارد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد:  سعی شده تا در مجموع حداکثر خسارت های جانی جبران شود و شهرداری کمک های مالی خوبی به خانواده های آتش نشان ها داشته است.

معاون پارلمانی شهرداری تهران در خصوص همکاری سایر دستگاه ها و نهادها با شهرداری برای کمک به این گروه گفت : این کمک ها از جانب شهرداری تهران صورت گرفته و در این حوزه از سایر دستگاه ها و نهادها همکاری خاصی با شهرداری صورت نگرفت.

قنبری با بیان این که  هنوز این کمک ها در حال انجام و اعطا است، تصریح کرد: آنچه مربوط به شهرداری است بحث آتش نشان ها است که موضوع همچنان مورد توجه است و شهرداری نه خدمات این عزیزان  و نه خانواده های آن ها را فراموش کرده و تلاش کرده کمک های مناسبی به خانواده ها صورت گیر و دو هفته گذشته در جلسه ای شهردار تهران نیز عنایت ویژه خود به این خانواده ها را مورد تاکید قرار داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر