کد خبر: ۹۴۵۹۳
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
اپلیکیشن سکه همراه راه حلی ساده برای انجام کلیه امور پرداختی است. با استفاده از سکه همراه علاوه بر اینکه به راحتی به بانک خود دسترسی دارید می توانید از هر تراکنش امتیاز کسب کنید و جوایز ارزنده ای برنده شوید. در سکه همراه با هر تراکنش مالی امتیاز کسب می کنید و با معرفی این برنامه به دوستان خود می توانید امتیاز بیشتر و کسب تخفیف در خرید های بعدی برخوردار شوید.
جمهوریت؛
اپلیکیشن سکه همراه راه حلی ساده برای کلیه امور پرداختی


اپلیکیشن سکه همراه راه حلی ساده برای انجام کلیه امور پرداختی است. با استفاده از سکه همراه علاوه بر اینکه به راحتی به بانک خود دسترسی دارید می توانید از هر تراکنش امتیاز کسب کنید و جوایز ارزنده ای برنده شوید. در سکه همراه با هر تراکنش مالی امتیاز کسب می کنید و  با معرفی این برنامه به دوستان خود می توانید امتیاز بیشتر و کسب تخفیف در خرید های بعدی برخوردار شوید.

 -امکان کارت به کارت وجه از پست بانک

با استفاده از کارت پست بانک می توانید در سکه همراه به هر کارت بانکی شتابی پول انتقال دهید.

-امکان پرداخت قبوض تلفن همراه

دیگر نگران قبوض تلفن همراه خود نباشید. در سکه همراه به راحتی می توانید قبوض ایرانسل، همراه اول و رایتل را با استفاده شناسه پرداخت یا بارکد قبض استعلام کنید و به صورت آنی پرداخت نمایید.

-امکان پرداخت قبوض خدماتی

قبض های خدماتی خود را به صورت دسته ای با شناسه پرداخت یا بارکد از طریق سکه همراه با هم پرداخت کنید. در سکه همراه امکان استعلام آنی قبوض فراهم است.

-امکان خرید شارژ تلفن همراه اعتباری

برای خرید شارژ تلفن راهی نزدیک تر از تلفن همراهتان نیست. با اپلیکیشن سکه همراه، می توانید سیم کارت های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل را به صورت مستقیم یا دریافت پین کد شارژ کنید. و با هر بار خرید شارژ امتیاز خود را افزایش دهید.

- امکان پرداخت اقساط تسهیلات

برای پرداخت اقساط تسهیلات  در پست بانک، کافی است در سکه مارکت شماره تسهیلات را ثبت و با استفاده از کارت بانکی اقساط خود رار پرداخت کنید.

دانلود مستقیم نرم افزار

http://Goo.gl/nXDzEY


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
روی خط خبر